Marca 2018                                                                                                                                                                                         

PROVOST Polska na XVI Targach Grupy PSB w Kielcach !

Każdego roku Grupa Polskie Składy Budowlane SA spotyka się w czasie targów budowlanych. Dwudniowa impreza, która już po raz szesnasty będzie miała miejsce w Targach Kielce odbędzie się od 6 do 7 marca 2018 roku.
Jest to wydarzenie organizowane wyłącznie dla partnerów sieci PSB: składów, placówek Profi, sklepów Mrówka i dostawców Grupy PSB.

Firma PROVOST Polska to najlepszy Partner Twojego składu budowlanego zaprezentuje najlepsze metody oraz najnowocześniejsze rozwiązania do składowania wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych. Stale udoskonalamy nasze produkty, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów i Partnerów oraz wymaganiom rynku. Provost Polska to doświadczony polski producent regałów magazynowych. Nasi doradcy techniczno-handlowi są otwarci na wszelkie pytania i zawsze chętnie służą radą i pomocą.

Zapraszamy do spotkania na Naszym Stoisku – Hala B stoisko 55

 

Łodzi 2017                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Provost Polska na II Targach Logistyki Magazynowej - Intralomag 2017 w Łodzi !

Firma PROVOST Polska, jako jeden z wiodących na rynku producentów rozwiązań magazynowych zaprezentuje Państwu najlepsze metody oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu magazynowania. Łódzkie targi logistyki magazynowej to wydarzenie organizowane już po raz drugi, dedykowane branży logistycznej i magazynowo-przemysłowej. Impreza odbędzie się w dniach 29-30 listopada 2017 r. w Hali Expo – Łódź.

Provost Polska chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów, dlatego nasi doradcy techniczno – handlowi odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i chętnie udzielą fachowej porady . Targi INTRALOMAG to doskonałe miejsce do obejrzenia produktów, zapoznania się z asortymentem Naszej firmy oraz do nawiązania kontaktów i podjęcia współpracy ! 

ZAPRASZAMY do spotkania na naszym stanowisku !
www.intralomag.pl

 

Czerwca 2017                                                                                                                                                                                     

PROVOST Polska na Targach MODERNLOG w Poznaniu !

W dniach 06 – 09 czerwca 2017 firma PROVOST Polska jako wieloletni i doświadczony producent wyposażenia magazynowego, był wystawcą na Międzynarodowych Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu – MODERNLOG 2017. Przedsięwzięcie miało na celu zgromadzić w jednym miejscu i czasie profesjonalistów z branży, aby mogli przedstawić innowacyjne i perspektywiczne produkty, które pojawiły się na rynku.
PROVOST Polska zaprezentowała na swoim stoisku – modułową Antresolę LP3 z zamontowaną bramką wahadłową oraz regał przepływowy ( grawitacyjny).
Nowoczesna Antresola PROPLUS LP3, charakteryzuję się dużą rozpiętością, nośnością oraz modułowością. Jej zastosowanie w magazynie, pozwala na składowanie dużych ciężarów oraz zwiększenie przestrzeni użytkowej. Produkt może być dodatkowo wyposażony w bramkę załadowczą, którą umożliwia bezpieczne przemieszczanie ładunków na różnych poziomach.
Dużym zainteresowaniem zwiedzających targi cieszył się również umieszczony na naszym stoisku regał przepływowy, którego ergonomiczne poziomy składowania mogą być dostosowane indywidualnie do określonych potrzeb, ułatwić i przyśpieszyć ręczną obsługę magazynu, a nawet stać się częścią zautomatyzowanego systemu. Zastosowane w regale rolki zapewniają szybki i łatwy dostęp do magazynowanego towaru.
Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za przybycie na nasze stoisko ! Do zobaczenia podczas kolejnych branżowych wydarzeń!

 

kwietnia 17                                                                                                                                                                                               

Wizyta prezydenta miasta w provost polska  !

25 kwietnia 2017 roku Naszą Firmę odwiedził Prezydent Miasta Starachowice – Marek Materek. Pan Prezydent zapoznał się z genezą i historią firmy Provost, która istnieje na rynku europejskim już od 1963 roku, a w 2007 roku otworzyła swoje pierwsze centrum produkcyjne w Polsce- w Starachowicach. Pan Prezydent zwiedził zakład produkcyjny, zapoznał się również z pracownikami biuro handlowego i projektowego.
Dyrektor Generalny firmy PROVOST Polska- David Lozier, prokurent Francois Trimouille oraz kierownik Działu Handlowego -Adrien Sasiela, opowiedzieli o początkach działalności firmy w Starachowicach, o sukcesywnym rozwoju oraz planach firmy na przyszłość. Prezydent Marek Materek życzył firmie dalszych sukcesów i pozycji lidera w swojej dziedzinie na rynku krajowym ! 

Więcej

Marca 2017                                                                                                                                                                                         

Provost Polska na XV Targach Grupy PSB w Kielcach !

Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. po raz czternasty organizuje w Kielcach wewnętrzne targi budowlane. Wydarzenie aranżowane jest wyłącznie dla partnerów sieci PSB: składów, placówek Profi, sklepów Mrówka i dostawców grupy PSB. Dwudniowa impreza odbędzie się od 8 do 9 marca 2017 roku.

Firma PROVOST Polska, jako doświadczony producent regałów magazynowych zaprezentuje Państwu najlepsze metody oraz najnowocześniejsze rozwiązania do składowania wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych. Stale udoskonalamy nasze produkty, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz wymaganiom rynku. Nasi pracownicy są otwarci na wszelkie pytania i zawsze chętnie służą radą i pomocą.
Zapraszamy do spotkania na Naszym Stoisku!PROVOST POLSKA NA  II TARGACH LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ – INTRALOMAG 2017 W ŁODZI !