Regały półkowe do lekkich ładunków

Regały półkowe firmy PROVOST produkowane są wersji blaszanej lub ażurowej. Regały warsztatowe wykonane są ze stali zimnogiętej-ocynkowanej lub malowanej proszkowo. Ze względu na łatwość montażu i dostęp do produkowanych przez naszą firmę akcesoriów, regały półkowe mogą zostać wyposażone dodatkowo w blaszane boki i tył czy nawet drzwi. Półka blaszana jest idealna do składowania części zamiennych, a półka ocynkowana nadaje się doskonale do wyrobów niebezpiecznych i brudzących. Tył blaszany zapobiega spadaniu produktów, tył stężony krzyżakami zapewnia stabilność. Dostęp do szerokiej gamy dodatkowego wyposażenia pozwala na dalszą rozbudowę systemu o kolejne przegrody, zawieszki, wieszaki, itp.

Regały warsztatowe : szeroki wybór dla Twoich potrzeb magazynowych

Provost oferuje również szeroką gamę regałów metalowych i regałów półkowych, aby zoptymalizować przestrzeń magazynową.
Dostosowane do wszystkich potrzeb przechowywania, nasze regały półkowe obsługują różne nośności, od 50 do 1575 kg na poziom i są proponowane w kilku wymiarach i  formach, w zależności od różnych ograniczeń obciążenia:

  • regały wtykowe
  • regały metalowe
  • regały na pojemniki kartonowe i plastikowe
  • regały magazynowe do ciężkich ładunków
  • regały magazynowe do lekkich ładunków
  • regały archiwalne


Są również dostępne w różnych wersjach: ocynkowane półki, konstrukcje rurowe lub modułowe.
Nasza oferta pozwala na przechowywanie ciężkich i nieporęcznych ładunków, ale także produktów magazynowanych luzem.

Regały magazynowe : jaki produkt do jakiego zastosowania?

Aby przechowywać lekkie ładunki, wybierz nasze metalowe regały Prospace +. W wersji ażurowej lub blaszanej Prospace+ może wytrzymać obciążenie od 50 do 250 kg maksymalnie na poziom.
Ta seria regałów warsztatowych jest idealna do przechowywania pojemników, małych części, worków… Jest szczególnie ceniona w logistyce, warsztatach, handlu i administracji.
Praktyczna i łatwa w montażu regał półkowy Prospace + jest również modułowy w 16 standardowych formatach.

Regały półkowe do magazynowania przemysłowego 

Do przechowywania lekkich i półciężkich ładunków Provost oferuje półki warsztatowe Protub.
Profesjonalne regały Protub są solidne, łatwe w montażu (bez śrub), modułowe i są w stanie utrzymywać od 150 do 300 kg na poziom. Proponujemy również szeroki wybór dostępnych akcesoriów.
Metalowy regał idealnie się sprawdza do przechowywania kartonów, skrzyń, pojemników magazynowych, sprzętu przemysłowego, jak i  akcesoriów do warsztatów.

Do składowania półciężkich ładunków regały warsztatowe Prorack+ są najlepszym rozwiązaniem dzięki ich niezawodność i modułowość. Jest w stanie wytrzymać ładunki do 1575 kg na poziom i spełnia europejskie normy FEM 10.2.0. Prorack + jest wielofunkcyjny, ponieważ nada się do 3 różnych sposobów przechowywania.

Jeśli potrzebujesz spersonalizowanego rozwiązania do przechowywania lekkich i średnio-ciężkich ładunków, możesz również skontaktować się z naszym zespołem który będzie w stanie poprowadzić Cię do rozwiązania dostosowanego do Twojej działalności.

Jeśli chcesz zoptymalizować swoje procesy przeładunkowe, oferujemy również naszą gamę urządzeń przeładunkowych (wózki, wózki paletowe, pojemniki plastikowe i zestawy do przygotowywania zamówień).

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertę regałów na pojemniki i kartony.

Loading...