Platforma Proplus LP3 dla biur
Antresole

Antresola biurowa

Chcesz stworzyć dodatkową przestrzeń biurową lub sale konferencyjne? Odkryj nasze rozwiązania platform biurowych, aby zwolnić miejsce na podłodze i zwiększyć powierzchnię operacyjną.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu przestrzeni możemy zaoferować gotowe rozwiązania w zakresie dopasowanych i podzielonych platform dla biur, przestrzeni coworkingowych lub warsztatowych.

 • Grupa 7024 Montaż przez nasze zespoły
 • Grupa 7025 Wykonane na miarę
 • Grupa 7027 Standardy bezpieczeństwa
 • fabrykacja-provost Wyprodukowane przez Provost

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Szczegóły techniczne

Proplus LP3: nasze modułowe rozwiązanie platformowe

Ekonomiczna, modułowa, skalowalna i demontowalna antresola Proplus LP3 jest idealna do tworzenia nowych obszarów magazynowych lub roboczych i może być wyposażona zgodnie z Twoimi potrzebami. Prosta konstrukcja oparta na 4 podstawowych elementach (belkach głównych i drugorzędnych, słupach i pokryciu) sprawia, że jest modułowa, co pozwala na dostosowanie jej do ograniczeń budynku, ale także ułatwia demontaż i ponowny montaż lub rozbudowę.

Antresola Proplus LP3 może być również budowana na wysokości kilku kondygnacji. System został zaprojektowany zgodnie z normami Eurocode III i jest zgodny z DTU 51.3. Certyfikacja EN1090 i oznakowanie CE.

Mam projekt!

Provost_IGrec_20210217_080@ACHphoto

Wyposażenie przestrzeni biurowej

Aby zapewnić ergonomiczne, funkcjonalne miejsce pracy, które odzwierciedla wizerunek Twojej firmy, oferujemy szereg rozwiązań w zakresie projektowania biur:

 • Modułowe ścianki działowe M85, które mogą być wyposażone w panele pełne lub panele z pojedynczym lub podwójnym przeszkleniem oraz izolację akustyczną lub cieplną;
 • Schody odpowiednie zarówno do miejsc pracy, jak i budynków użyteczności publicznej, spełniające wszystkie aktualne normy bezpieczeństwa;
 • Balustrady i poręcze zgodne z normą NFE 85-015 dla miejsc pracy i normą NF P 01-012 dla budynków użyteczności publicznej;
 • Instalacje elektryczne i oświetlenie.

Mam projekt!

Provost_Renault_Flins_20210924_013@ACHphoto

Porady i wskazówki
Florent Malot
"

Twoja firma szybko się rozwija? Możemy pomóc w znalezieniu rozwiązania leasingowego, oferując umowy trwające od 13 do 72 miesięcy.

"
Marcin
Nasze antresole biurowe
web_Provost_IGrec_20210217_068@ACHphoto
        La Grange
Wyposażenie 4 obszarów: sklepy, biura i usługi gastronomiczne
projekt biura na platformie
        Renault
Przekształcenie starego budynku przemysłowego w innowacyjną przestrzeń coworkingową
Loading...