Suchy dok z zewnętrznymi regałami do przechowywania łodzi i wózkiem widłowym

Przechowywanie łodzi

Odkryj nasze rozwiązania do przechowywania łodzi, przechowywania zimowego i suchego portu. Dzięki naszym regałom Nautirack możesz przechowywać swoje łodzie w środowisku morskim: w wodzie, soli i przy silnym wietrze.

Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania do przechowywania łodzi? Skontaktuj się z naszymi pracownikami technicznymi, którzy doradzą Ci w zakresie przechowywania łodzi.

  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • fabrykacja-provost Wykonane przez Provost
  • solidny Wytrzymałe

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Bezpieczne przechowywanie łodzi z Nautirack od Provost

Nasze regały Nautirack są przeznaczone do zimowego przechowywania łodzi w środowisku morskim. Dostępne w kilku formatach, możemy również zaoferować niestandardowe rozwiązanie w oparciu o powierzchnię i rodzaje łodzi, które mają być przechowywane. Suchy port Nautirack ma wiele zalet:

  • Bezpieczeństwo: konstrukcje Nautirack posiadają noty obliczeniowe potwierdzające ich zachowanie w środowisku morskim (silne wiatry).
    Są zgodne z normami EUROCODE 1.
  • Środowisko: nasze rozwiązanie do zimowania łodzi Nautirack jest szybkie w budowie, można je zdemontować i nie wymaga pozwolenia na budowę. Może być wyposażony w okładzinę, siatkę przeciwwiatrową lub zieloną ścianę. Przechowywanie na sucho uwalnia również żeglarzy od konieczności stosowania środków przeciwporostowych, które są szkodliwe dla fauny morskiej.
  • Obsługa: konstrukcje zaprojektowane i obliczone tak, aby wytrzymać obsługę wózkiem widłowym i demontaż łodzi. Wszystkie obliczenia elastoplastyczne zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami europejskimi.

Nasi eksperci znajdą rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb w zakresie przechowywania łodzi. Skontaktuj się z nami już teraz, aby znaleźć rozwiązanie problemów związanych z przechowywaniem zimowym i suchym portem.

Mam projekt

Przechowywanie w pomieszczeniach

Nasze rozwiązanie do przechowywania łodzi Nautirack może być używane na zewnątrz lub w istniejących magazynach. Można je rozbudować do 3 poziomów (plus podłoga), co pozwala w pełni wykorzystać wysokość budynku i zoptymalizować zarządzanie przechowywanymi łodziami. Szerokość naszych regałów można również dostosować do rodzaju przechowywanej łodzi, a my możemy zapewnić rozwiązania do przechowywania każdego rodzaju łodzi.

Mam projekt

Indoor boat storage

Przechowywanie na zewnątrz

Nautirack został zaprojektowany z myślą o środowisku morskim: jego konstrukcje są zaprojektowane i certyfikowane tak, aby były odporne na wodę, sól i silne wiatry. Spełnione są również przepisy sejsmiczne i normy EUROCODE 1. Projekt konstrukcji Nautirack i ich zgodność zostały certyfikowane.

Aby wtopić się w krajobraz i uniknąć zniekształcenia linii brzegowej, konstrukcje te mogą być wyposażone w pokrycia roślinne, wiatrochrony i kraty lub okładziny.
Dzięki temu suchy port płynnie wtapia się w otoczenie.

Mam projekt

Outdoor boat storage

Przechowywanie nart wodnych

Nautirack można również dostosować pod względem wielkości do przechowywania małych łodzi, zodiaków lub skuterów wodnych. Podobnie jak w przypadku naszych rozwiązań dla łodzi, Nautirack dla skuterów wodnych lub małych jednostek pływających może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami.

Mam projekt

Jet ski storage

Loading...