Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zakupów online powyżej 4 000 PLN netto.

Wyposażenie biur - ścianki działowe

Aby stworzyć ergonomiczne i funkcjonalne miejsce do pracy, Provost oferuje szereg modułowych ścianek działowych. Przeszklone lub częściowo przeszklone, nasze modułowe ścianki działowe idealnie dopasowują się do Twojego pomieszczenia i pozwalają tworzyć funkcjonalne i estetyczne miejsca pracy.
Dzięki antresoli magazynowej z częścią biurową PROVOST, zyskaj dodatkowe metry kwadratowe bez budowy. 
Zapoznaj się z naszymi licznymi rozwiązaniami i pomysłami dla platform magazynowych.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Modułowe ścianki biurowe

Ścianki biurowe pomagają stworzyć funkcjonalną i ergonomiczną przestrzeń do pracy.
PROVOST Polska oferuje ściany modułowe, doskonałe do tworzenia nowych pomieszczeń biurowych. Ścianki do biur mogą być szklone lub częściowo przeszklone.
Ścianki działowe biurowe to idelane rozwiązanie umożliwiające stworzenie komfortowych warunków pracy w każdej przestrzeni biurowej. Uniwersalny wzór i kolorystka sprawiaja ze pasują do każdego wnętrza.
Wykorzystując biurowe ścianki działowe możemy stworzyć w szybki i prosty sposób oddzielne stanowiska pracy nawet na dużej powierzchni.

Proponowane przez Provost systemy ścianek biurowych będą stanowiły uzupełnienie mebli biurowych. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu możliwości jakie dają ścianki działowe zaaranżujemy funkcjonalną przestrzeń w biurze z wydzielonymi stanowiskami pracy np. w działach call center, strefy spotkań oraz pracy cichej.

Antresola z częścią biurową 

Antresola to ekonomiczne rozwiązanie do tworzenia dodatkowych pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych, zgodnie z obowiązującymi normami. Nasze antresole są projektowane zgodnie z normami Eurocode III i mogą być kompletowane razem ze ściankami modułowymi. 
Wykorzystaj maksymalną dostępną przestrzeń w swoim magazynie !

Loading...