Szafki warsztatowe

Szafki warsztatowe są funkcjonalne i ekonomiczne a także dostępne w różnych konfiguracjach i pojemnościach.
Szafki narzędziowe mogą być wyposażone w półki, szuflady mogą być stałe lub mobilne w zależności od zapotrzebowania. Nasze szafki warsztatowe produkowane są w polskim zakładzie z najwyższej jakości materiałów. Dbamy o trwałość wykonania. Nasze szafki metalowe szatniowe wykończone są uniwersalnymi kolorami : niebieskim RAL 5012 oraz szarym RAL 7035.

Szafka metalowa : jaki model wybrać?

Szafy warsztatowe proponowane są w 5 wariantach : szafka narzędziowa, szafka działowa, wysoka szafa z drzwiami, szafka ze szufladami w wersji stacjonarnej lub mobilnej.

Szafka narzędziowa metalowa jest idealnym rozwiązaniem do uporządkowania i przechowywania narzędzi, drobnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.
Szafka narzędziowa jest dostępna w niskiej wersji i w 2 szerokościach, 500 mm lub 1000 mm, z szufladami lub bez. Szafki narzędziowe metalowe mogą być również wyposażone w gumową osłonę, nóżek lub w podstawę na kółkach do wersji mobilnej.

Szukasz wysokiej szafy do wydajnego przechowywania przemysłowego ? Nasze szafy metalowe o wysokości 2000 mm są dostępne z pełnymi lub szklanymi drzwiami na zawiasach.
Aby zapewnić bezpieczne przechowywanie śrub i części zamiennych, wybierz metalową szafkę przeznaczoną do zawieszania plastikowych pojemników.
Szafki na pojemniki, w wersji niskiej lub wysokiej, są przystosowane do naszych pojemników plastikowych PROBOX.
Bardzo praktyczne, z 12 poziomami i 72 przegrodami z tworzywa sztucznego, szafy z przegródkami pozwolą zoptymalizować przechowywanie drobnych materiałów przemysłowych.

 

Szafka metalowa z szufladami, do aranżajci miejsca pracy w magazynie

Nasze szafki metalowe z szufladami pozwalają na wiele kombinacji. Dostępne w 9 formatach, 8 wysokościach, 5 szerokościach i 8 wysokościach szuflad, oferujemy szeroki wybór metalowych szafek dostępnych z ręki lub na zamówienie.

Skorzystaj z szerokiej gamy akcesoriów, aby zoptymalizować przechowywanie części metalowych. Szafki narzędziowe są wyposażone w szuflady z pojedynczym lub pełnym wysuwem zapewniające 100% otwierania oraz system zapobiegający wywróceniu.

Loading...