Wózek garderobiany do ekspozycji odzieży gotowej do noszenia w salonie wystawowym

Wózek magazynowy dla specyficznych ładunków

Potrzebujesz przemieszczać długie, ciężkie lub bardzo specyficzne ładunki? Możemy zaspokoić Twoje potrzeby, kupując niestandardowe wózki do przechowywania i transportu określonych ładunków.

  • Grupa 7025 Wykonane na miarę
  • fabrykacja-provost Wyprodukowane przez Provost
  • Grupa 7027 Standardy bezpieczeństwa

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Obsługa.

Informacje

Rozwiązania dostosowane do potrzeb

Oferujemy wózki dostosowane do specyficznych potrzeb każdej firmy w zakresie ergonomii, bezpieczeństwa i modułowości.

  • Ergonomia i bezpieczeństwo: Nasze wózki z siatki drucianej są specjalnie zaprojektowane do transportu niebezpiecznych produktów. Są one wyposażone w ergonomiczne poziomy odkładania, uchwyty boczne, kółka skrętne, indywidualne drzwi i systemy amortyzacji zapewniające bezpieczną i łatwą obsługę.

  • Lekkość, możliwość dostosowania i rozbudowy: Oferujemy wózki z dużą ilością miejsca do przechowywania i modułowymi akcesoriami, takimi jak półki, szyny na pojemniki itp. Ich 6-kołowa podstawa i uchwyty ułatwiają manewrowanie w ciasnych przestrzeniach.

  • Przechowywanie i transport do ekspozycji: Nasze meble na kółkach są idealne dla firm, które muszą transportować, przechowywać i eksponować swoje produkty. Są one wyposażone w zdejmowane szyny do zawieszania i przestronne szuflady, optymalizując operacje przenoszenia i skracając czas montażu stojaka.

Mam projekt!

IMG_20191015_121108

Wskazówki i porady
Camille Crapez
"

Potrzebujesz wózka dostosowanego do konkretnych działań lub wymagań? Nasz dział sprzedaży i biuro projektowe mogą pomóc od projektu do wdrożenia rozwiązania do obsługi.

"
Kamil, ekspert Provost
Loading...