Regały biblioteczne Proclass z antresolą

Regały dla biblioteki i biblioteki multimedialne

Szukasz profesjonalnego rozwiązania do przechowywania książek, płyt CD, DVD i nośników cyfrowych? Chcesz wyposażyć bibliotekę lub bibliotekę multimedialną?

Możemy zaoferować gotowe rozwiązanie regałów bibliotecznych zapewniające łatwy dostęp do dokumentów, czasopism i książek. Nasz techniczny personel sprzedaży i biuro projektowe doradzą i pomogą zoptymalizować dostępną przestrzeń.

  • oszczędność miejsca Oszczędność miejsca
  • fabrykacja-provost Produkcja Provost

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Proclass: nasze rozwiązanie do przechowywania w bibliotekach

Specjalnie zaprojektowany do regałów archiwalnych, Proclass może być łatwo zintegrowany z miejscami pracy, bibliotekami i bibliotekami multimedialne. Jest produkowany w naszych fabrykach.

Gama dostępnych wykończeń (drewno, itp.) oznacza, że regały Proclass można dostosować do centrum multimedialnego lub biblioteki. Nasze regały można również wyposażyć w szereg akcesoriów:

  • Drzwi składane lub na zawiasach z zamkiem;
  • Zdejmowane przegrody z drutu litego lub ocynkowanego;
  • Uchwyty na książki i czasopisma;
  • Rama do zawieszania plików;
  • Tabliczki informacyjne;
  • Półki konsultacyjne

Regały mobilne do bibliotek multimedialnych

Regały Proclass są dostępne w wersji stałej lub w wersji mobilnej Proroll: w tym przypadku regały są instalowane na ruchomych wózkach, dzięki czemu potrzebny jest tylko jeden korytarz, co pozwala zaoszczędzić do 80% miejsca. To rozwiązanie jest idealne do efektywnego wyposażenia magazynów i pełnego wykorzystania powierzchni magazynowej

Regały metalowe Proclass można również połączyć z platformą antresoli, aby wykorzystać wysokość budynku. Podwój swoją powierzchnię magazynową dzięki platformie z korytarzami lub skorzystaj z dodatkowego poziomu, aby stworzyć nową strefę konsultacji lub biura

Mam projekt!

Loading...