Regały paletowe

Regały paletowe firmy PROVOST  to najlepsze  rozwiązanie dla magazynów, gdzie  różnorodny towar składowany jest na paletach. Regały paletowe przystosowane są do dużych obciążeń, dlatego można na nich przechowywać ciężkie i długie  ładunki, zachowując bezpieczeństwo. Rozmieszczenie i wysokość regałów są uzależnione od typu  towaru i wielkości magazynu. Regały na palety zapewniają  łatwy dostęp do magazynowanych towarów.

Regały magazynowe


Okryj nasze regały paletowe PROPAL 3!

Regały paletowe PROPAL 3 oferowane przez Provost Polska to regały magazynowe z dużą nośnością nawet do 6 000 kg na poziom,umożliwiające składowanie na wysokości do 10 metrów. Regały paletowe to najlepsze rozwiązanie w przypadku magazynów, gdzie wymagane jest składowanie towaru na paletach. W zależności od rodzaju palet, a także ich parametrów oraz wagi, Nasi doradcy techniczno-handlowi zaproponują Państwu odpowiedni typ regałów.

 

Jesteśmy polskim producentem

PROPAL 3 produkowany jest w polskiej fabryce z najwyższej jakości materiałów. Regały paletowe firmy PROVOST są produktem w pełni modułowym, co umożliwia, rozbudowę systemu w dowolnym momencie.Właściwości techniczne konstrukcji oraz najwyższej jakości materiały produkcyjne sprawiają, że jest jednym z najbardziej wytrzymałych produktów do składowania. Provost Polska oferuje rozwiązania standardowe jak i specjalistyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Elastyczność i modułowość

Provost oferuje szeroką gamę systemów magazynowania lekkich oraz ciężkich palet. Elastyczność naszych produktów pozwala na różne konfiguracje i różne ustawienie regałów paletowych.Dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni możemy stosować różne długości belek,różne wysokości ram i stosować przejazdy pod regałami.
W celu zapewnienia bezpiecznego i optymalnego systemu składowania palet, nasi eksperci opracują indywidualny projekt idealnie dopasowany do każdego magazynu.
Provost proponuje:
- regały paletowe
- regały wjezdne
- regały przepływowe

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą regałów paletowych, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegołowych informacji i bezpłatnej wyceny.