Regały paletowe

Regały wjezdne firmy PROVOST  to najlepsze  rozwiązanie dla magazynów, gdzie  różnorodny towar składowany jest na paletach. Regały na palety przystosowane są do dużych obciążeń, dlatego można na nich przechowywać ciężkie i długie  ładunki, zachowując bezpieczeństwo. Rozmieszczenie i wysokość regałów paletowych są uzależnione od typu  towaru i wielkości magazynu. Regały  magazynowe paletowe zapewniają  łatwy dostęp do magazynowanych towarów.

Regały magazynowe

Regały wjezdne: odkryj nasz regały paletowe PROPAL 3!

Regały magazynowe paletowe PROPAL 3 oferowane przez Provost Polska to regały magazynowe z dużą nośnością nawet do 6 000 kg na poziom, umożliwiające składowanie na wysokości do 10 metrów. Regały na palety to najlepsze rozwiązanie w przypadku magazynów, gdzie wymagane jest składowanie towaru na paletach. W zależności od rodzaju palet, a także ich parametrów oraz wagi, Nasi doradcy techniczno-handlowi zaproponują Państwu odpowiedni typ regałów paletowych.

 

Jesteśmy polskim producentem regałów wjezdnych

PROPAL 3 produkowany jest w polskiej fabryce z najwyższej jakości materiałów. Regały paletowe wjezdne firmy PROVOST są produktem w pełni modułowym, co umożliwia, rozbudowę systemu w dowolnym momencie.Właściwości techniczne konstrukcji oraz najwyższej jakości materiały produkcyjne sprawiają, że regał paletowy jest jednym z najbardziej wytrzymałych produktów do składowania. Provost Polska oferuje standardowe regały paletowe wjezdne jak i specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Regały wjezdne : elastyczne i modułowe rozwiązanie

Provost oferuje szeroką gamę systemów magazynowania lekkich oraz ciężkich palet. Elastyczność naszych regałów paletowych pozwala na różne konfiguracje i różne ustawienie regałów paletowych wjezdnych. Dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni możemy stosować różne długości belek, różne wysokości ram i stosować przejazdy pod regałami.
W celu zapewnienia bezpiecznego i optymalnego systemu składowania palet, nasi eksperci opracują indywidualny projekt idealnie dopasowany do każdego magazynu.
Provost proponuje:
- regały na palety
- regały wjezdne
- regały przepływowe

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą regałów paletowych, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegołowych informacji i bezpłatnej wyceny.

Loading...