Wózki do kompletacji zamówień przechowywane w magazynie wjezdnym

Wózek magazynowy dla handlu detalicznego

Odkryj nasze szyte na miarę rozwiązania w zakresie wózków zaprojektowane dla sektora handlu detalicznego i drive-through, które ułatwiają przygotowywanie zamówień klientów w magazynie i dostarczanie produktów do bagażnika pojazdu.

Nasze wózki są zaprojektowane w celu ograniczenia RSI (zaburzeń mięśniowo-szkieletowych) u operatorów.

  • Grupa 7025 Wykonane na miarę
  • fabrykacja-provost Wyprodukowane przez Provost
  • Grupa 7027 Standardy bezpieczeństwa

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Obsługa.

Informacje

Wózki dostosowane do ograniczeń drive-through

Odkryj jeden z naszych szytych na miarę wózków jezdnych : specjalnie zaprojektowany dla sektora detalicznego, umożliwia przygotowanie produktów w magazynie i łatwe dostarczenie ich do bagażnika klienta.

Ten model wózka transportowego może przenosić obciążenie 150 kg i jest wyposażony w 4 kółka skrętne w każdym z 4 narożników + 1 piąte stałe kółko prowadzące, które pozostaje dociśnięte do podłoża. Piąte koło ma 2 zalety:

  • Umieszczone jest na środku wózka, dzięki czemu może on obracać się wokół własnej osi i zachować maksymalną zwrotność;
  • Przede wszystkim zapobiega ono obracaniu się wózka na boki w linii prostej lub na pochyłym terenie.

Nasze rozwiązanie ma również tę zaletę, że jest znacznie cichsze niż wózki z drutu stalowego.

Mam projekt!

Wózki do kompletacji zamówień przechowywane w magazynie wjezdnym

Wózki platformowe

Zaprojektowane z myślą o zwalczaniu schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, wózki są dobrze przystosowane do napędów, ponieważ utrzymują towary na wysokości kompletacji, ułatwiając powtarzalną obsługę.

Centralna sprężyna umieszczona pod tacą działa w zależności od ciężaru transportowanych towarów. System "stołu nożycowego" zapewnia stopniowe, poziome podnoszenie i opuszczanie. Mechanizm, wyposażony w gumowe rolki, nie wymaga konserwacji i gwarantuje płynną, cichą pracę, nawet na nierównych podłogach.

Mam projekt!

Ruchomy wózek podłogowy

Wózek schodowy zapewniający dostęp na wysokości

Podczas przygotowywania zamówień często konieczne jest dotarcie do wysokich półek. W tym miejscu z pomocą przychodzą nasze wózki schodowe, zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia bezpiecznego i wydajnego dostępu do górnych poziomów magazynów.

Zaprojektowany z myślą o wymagających profesjonalistach, wózek schodkowy oferuje praktyczne i ergonomiczne rozwiązanie dla operacji kompletacji. Dzięki pomysłowemu mechanizmowi podnosi się automatycznie, gdy operator schodzi, oszczędzając znaczną ilość czasu i zmniejszając zmęczenie fizyczne.

Mam projekt!

Wózek z drabiną, 3 poziomy

Loading...