Zewnętrzny magazyn materiałów, widok z przodu, zmontowany z regałami wspornikowymi wyposażonymi w półprzezroczyste zadaszenia

Przechowywanie materiałów budowlanych na zewnątrz

Przechowywanie materiałów budowlanych na zewnątrz ma kluczowe znaczenie dla firm budowlanych, marketów budowlanych i wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych. Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową na zewnątrz optymalizuje koszty, poprawia bezpieczeństwo i ułatwia codzienne operacje.

Odkryj wszystkie nasze rozwiązania do optymalizacji tej przestrzeni dzięki naszym wytrzymałym regałom Propal+ i naszym regałom wspornikowym Cantipro.

  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • solidny Wytrzymałość
  • standardy-bezpieczeństwo Standardy bezpieczeństwa

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Przechowywanie na zewnątrz budynków: rozwiązanie Cantipro i Propal 3

Nasze wytrzymałe regały Propal 3 i Cantipro są idealne do przechowywania materiałów na zewnątrz: ich ocynkowana stalowa konstrukcja sprawia, że są niezwykle solidne i trwałe. Zaprojektowane jako skalowalne rozwiązanie, mogą być używane zarówno w sklepach dla majsterkowiczów, jak i do przechowywania w magazynach logistycznych lub na placach budowy.

Propal 3: wszechstronny regał paletowy

Propal 3 to regał paletowy przeznaczony do przechowywania ciężkich lub wielkogabarytowych produktów, idealny dla firm o dużych wymaganiach w zakresie magazynowania palet na zewnątrz. Jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów i może być wyposażony w liczne akcesoria optymalizujące przechowywanie materiałów. Zaprojektowany z 18-tonowymi drabinami wykonanymi z najlepszej stali HLE (o wysokiej granicy plastyczności), Propal 3 spełnia aktualne normy europejskie (EN 15512 i EN 15620) oraz zalecenia INRS i ED 771.

Cantipro: regał wspornikowy do przechowywania na zewnątrz

Cantipro to regał wspornikowy zaprojektowany specjalnie do przechowywania ciężkich towarów wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest szybki w montażu, ekonomiczny, elastyczny i skalowalny. Doskonale nadaje się do przechowywania profili, Cantipro jest również wyposażony w szeroką gamę akcesoriów dostosowanych do przechowywania wszelkiego rodzaju materiałów: kraty dla każdej palety, szyny i wsporniki z nawijarką szpuli.

Mam projekt

Warsztat TOPGUN 6012

Produkcja zadaszeń i okładzin

Zadaszenia naszych regałów zewnętrznych Propal+ i Cantipro można dostosować do przechowywanych towarów i wymaganej szerokości korytarzy. Można je również wyposażyć w półprzezroczyste panele tworzące świetliki i zapewniające naturalne oświetlenie.

Oferujemy również okładziny w tym samym wykończeniu, co budynki przemysłowe, zapewniające doskonałą izolację przed czynnikami atmosferycznymi i optymalne bezpieczeństwo towarów.

Mam projekt

Warsztat-TOPGUN-6245

Wskazówki i porady
Florent Malot
"

Aby sprostać wyzwaniom związanym z magazynowaniem i przewidzieć rozwój firmy, oferujemy elastyczne rozwiązania leasingowe na okresy od 13 do 72 miesięcy. To zindywidualizowane podejście dostosowuje się do konkretnych potrzeb i zapewnia korzyści podatkowe, ponieważ płatności czynszu podlegające odliczeniu pomagają zoptymalizować sytuację finansową.

"
Mikołaj, ekspert Provost
Loading...