Panoramiczny widok magazynu zbudowanego przy użyciu regałów wspornikowych

Regały wspornikowe z zadaszeniem

Odkryj Cantipro, nasz regał wspornikowy do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wyposażony w zadaszenie i konfigurowalny jako jedno- lub dwustronny, zewnętrzny regał Cantipro został zaprojektowany i wyprodukowany w fabrykach Provost. Każde z jego ramion może wytrzymać obciążenie ponad 1000 kg, dzięki czemu Cantipro jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania profili, prętów, tac lub paneli na zewnątrz.

  • fabrykacja-provost Wyprodukowane przez Provost
  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • solidny Solidny

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Magazynowanie na zewnątrz z Cantipro

System regałów Cantipro to pierwszy system regałów wspornikowych, którego cienkościenna profilowana kolumna jest nitowana i przykręcana do podstawy. Jego ocynkowane części szczególnie dobrze nadają się do przechowywania na zewnątrz.

Cantipro został również certyfikowany jako zgodny z obowiązującymi normami i przepisami mającymi zastosowanie do tego typu konstrukcji, w szczególności z europejskimi przepisami Eurocode 3.

Ekonomiczne rozwiązanie do przechowywania na zewnątrz

Składający się z 4 podstawowych komponentów (podstawa, kolumna, ramiona i stężenia), nasz regał Cantipro jest szybki w montażu i łatwy do zmiany konfiguracji. Dzięki temu jest to bardziej opłacalne rozwiązanie niż kompletna konstrukcja budynku.

Niezależnie od projektu, bierzemy pod uwagę wszystkie parametry (jakość gleby, warunki wiatrowe i warunki śniegowe), aby zaoferować odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb magazynowych. Nasze regały wspornikowe mogą być wyposażone w jedno- lub dwustronne ramiona przymocowane do kolumny za pomocą dwóch klinów trapezowych, aby ułatwić ich instalację i modernizację.

Mam projekt

Zadaszenia regałów wspornikowych

Zadaszenia naszych zewnętrznych regałów wspornikowych można dostosować do przechowywanych towarów i wymaganej szerokości korytarzy. Można je również wyposażyć w półprzezroczyste panele tworzące świetliki i zapewniające naturalne oświetlenie.

Nasze zewnętrzne zadaszenia Cantipro mogą być również wyposażone w okładzinę w takim samym wykończeniu jak budynki przemysłowe, aby zapewnić doskonałą izolację przed czynnikami atmosferycznymi i chronić towary.

Mam projekt

DSCN0781

Akcesoria

  • Ramiona naszych wsporników zewnętrznych mogą być wyposażone w szeroką gamę akcesoriów:
  • Szyny prowadzące do urządzeń przeładunkowych w celu ochrony instalacji podczas przenoszenia;
  • Gumowe końcówki chroniące ramiona na wysokości człowieka i zapobiegające obrażeniom operatorów;
  • Spawane elektrycznie i cynkowane ogniowo kraty do odkładania krótszych ładunków;
  • Stałe lub zdejmowane ograniczniki rozdzielające ładunki na ramionach lub zapobiegające spadaniu ładunków podzielonych na rolki, takich jak niezabezpieczone rury lub przewody rurowe.

Mam projekt

cantipro-3d-support-tourets

Wskazówki i porady
Antoine Cox, przedstawiciel handlowy centrum agencyjnego Provost
"

Zaprojektowany i wyprodukowany w fabrykach grupy Provost. Jego konstrukcja została opatentowana. Cantipro to pierwszy regał wspornikowy, którego cienkościenna profilowana kolumna jest montowana za pomocą nitowania i przykręcana do podstawy, co ułatwia konserwację i transport.

Skontaktuj się z nami, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla swojej firmy.

"
Paweł, ekspert Provost
Loading...