Metalowa platforma wspierająca przestrzeń coworkingową w sklepie spożywczym

Antresola dla budynków użyteczności publicznej

Czy chciałbyś zyskać więcej metrów kwadratowych w swoim obiekcie handlowym bez konieczności budowy? Odkryj naszą antresolę Proplus LP3 z certyfikatem EN1090 i znakiem CE, którą można zainstalować w obiektach użyteczności publicznej (hotele, restauracje, sklepy, muzea itp.), aby stworzyć nowe przestrzenie handlowe, nową powierzchnię magazynową, a nawet biura.

  • pod klucz Pod klucz
  • szyte na miarę Szyte na miarę
  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • standardy-bezpieczeństwo Standardy bezpieczeństwa

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Informacje

Antresola magazynowa - nasze rozwiązania

Modułowa antresola Proplus LP3

Odkryj nasze rozwiązanie antresoli o dużej rozpiętości na słupach Proplus LP3. Idealnie nadaje się do budynków użyteczności publicznej, została zaprojektowana zgodnie z normami Eurocode 3, jest zgodna z DTU 51.3 i posiada certyfikat CE. Konstrukcja jest całkowicie modułowa, oparta na 4 elementach: słupach zapewniających przenoszenie obciążeń, belkach głównych przykręconych do słupów, belkach drugorzędnych i wyborze pokrycia (drewno, blacha lub kratownica podłogowa). Profilowane belki pozwalają również na integrację kabli elektrycznych i sufitów podwieszanych, aby idealnie zintegrować obszar sprzedaży.

Antresolę Proplus LP3 można łatwo rozbudować lub przenieść w inne miejsce wraz ze wzrostem powierzchni sprzedaży. Balustrady i schody są również dostosowane do standardów budynków użyteczności publicznej i mogą być dostosowane do powierzchni sprzedaży: rodzaj balustrady, poręczy, liczba jednostek przejściowych do uwzględnienia lub wykończenie listew przypodłogowych.

Mam projekt

Schemat dwupoziomowego systemu regałów z przejściami

Platformy regałowe

Nasze lekkie, średnio ciężkie i ciężkie rozwiązania regałowe mogą być używane do obsługi platform, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie. Dostępne są 2 główne typy rozwiązań:

  • Platformy na poziomych regałach zapewniają dodatkową wysokość w celu utworzenia nowego obszaru sprzedaży lub pomieszczeń nad zapasami;
  • Regały z korytarzami pozwalają zwiększyć powierzchnię magazynową i wykorzystać całą wysokość magazynu za pomocą regałów.

Mam projekt

Schemat systemu regałów z jednopoziomową platformą i dostępem przez schody

Loading...