Regały przemysłowe do średnio-ciężkich ładunków

Regały do kompletacji

Przemysłowe regały metalowe firmy PROVOST są funkcjonalnym i solidnym rozwiązaniem do magazynów, sklepów czy hurtowni.
Oferujemy Państwu regały przemysłowe magazynowe charakteryzujące się niezwykle precyzyjnym wykonaniem, praktycznością oraz estetycznym wyglądem. Regały przemysłowe ułatwiają etapy przygotowania zamówień jak np. kompletacje.
Regały półkowe Prorack+ są wytrzymałe dzięki temu można magazynować średnio-ciężkie ładunki. Można również składować wszelkiego rodzaju narzędzia, części samochodowe, puszki z farbami, lakierami oraz wszelkie inne artykuły. 

Urządzanie, magazynowanie przemysłowe i przepływy logistyczne

Do przechowywania skrzynek lub pojemników plastikowych w formacie europejskim wybierz regały przemysłowe metalowe PRORACK +.
Jeśli chodzi o operacje kompletacji, przygotowanie zamówienia lub wszystkie czynności związane z ręczną obsługą o dużej rotacji Provost oferuje również wszystkie wózki, sprzęt do przechowywania i dedykowane akcesoria na regały przemysłowe.
Potrzebujesz porady na temat różnych rozwiązań do przechowywania ? W celu ułatwienia wyboru oferujemy nasz przewodnik do składowania towaru w magazynach.


Pojemniki i kartony: odpowiedni system przechowywania

Provost oferuje szeroką gamę specjalistycznych regałów metalowych do przechowywania pojemników lub kartonów w warsztacie lub magazynie.
Regały przemysłowe Prorack + idealnie nadają się do przechowywania średnio ciężkich produktów oraz umożliwiają łatwy montaż i demontaż.
Regał Prorack + z półkami drucianymi ma optymalną pojemność magazynowania z maksymalnym obciążeniem 360 kg na poziom.


Mobilne rozwiązania magazynowe do przechowywania pojemników

Regały mobilne Provost są przeznaczone do kompletacji w warsztatach, magazynach i na linii produkcyjnej.
Mobilne regały półkowe do kompletacji są umieszczone blisko stanowiska pracy i pozwalają na znaczny wzrost produktywności, ułatwiając zaopatrzenie stanowiska roboczego.


Regały dynamiczne: do kompletacji i przechowywanie produktów

Oferujemy dynamiczne rozwiązania regałowe do magazynów logistycznych w celu oszczędzania czasu i miejsca.
Metalowe regały Prodyn+ pozwalają na grawitacyjne opuszczanie produktów na szynach rolkowych, skracając w ten sposób czas obsługi wewnętrznej. Dynamiczne regały mają 3 zalety:

  • Przygotowanie zamówienia do 70% szybciej
  • Oszczędność powierzchni o około 30%
  • Dostosowana ładowność
  • Ułatwienie przygotowanie zamówienia: oddzielne obszary przechowywania i odbierania
Loading...