Magazyn z samochodami przechowywanymi wysoko na regałach

Regały wspornikowe do składowania pojazdów

Oferujemy regały wspornikowe do bezpiecznego składowania pojazdów. Nadające się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz, nasze regały samochodowe są idealne do przechowywania wszystkich typów pojazdów, niezależnie od ich wagi i stanu.

  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • solidny Solidny

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Przechowywanie samochodów na regałach Cantipro

Nasze regały wspornikowe mogą wytrzymać ponad 1 tonę na ramię, co czyni je idealnym rozwiązaniem do wysokiego składowania nowych, uszkodzonych lub wraków samochodów. Mogą być używane we warsztatach, garażach i salonach samochodowych.

Nasze opatentowane regały wspornikowe Cantipro zostały zaprojektowane zgodnie z normą Eurocode 3, aby zapewnić wysoki stopień modułowości. W przeciwieństwie do spawanych regałów wspornikowych, ich ramiona są w prosty i wydajny sposób połączone z kolumnami za pomocą dwóch samoblokujących się klinów trapezowych, umożliwiając ich regulację w odstępach co 75 mm. Płyta podstawy jest przymocowana do kolumny za pomocą 28 śrub, zapewniając optymalną wytrzymałość i dodatkowe miejsce do przechowywania na podłodze.

Nasze biuro projektowe będzie również współpracować z Tobą w celu opracowania indywidualnego projektu, biorąc pod uwagę każdy aspekt projektu: jakość i rodzaj podłogi, budynek, w którym zostanie ona zainstalowana, oraz szerokość urządzeń przeładunkowych.

Mam projekt

car-crash-exterior-ray-cantilever

Przechowywanie pojazdów na zewnątrz

Nasze regały Cantipro zostały zaprojektowane i opracowane zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego: ramiona, kolumny, podstawy i stężenia mogą być ocynkowane lub pomalowane farbą epoksydową. Zadaszenia i okładziny mogą być również instalowane w celu ochrony przechowywanych pojazdów przed czynnikami atmosferycznymi.

Mam projekt

storage-height -3-cars-circuit-on-shelves

Nasze rozwiązania dla sektora motoryzacyjnego

Loading...