Samonośny magazyn dla długich ładunków z drewnianym dachem i okładziną

Magazyn samonośny

Niezależnie od tego, czy chodzi o przechowywanie materiałów długich, ciężkich lub nieporęcznych, konstrukcja magazynu samonośnego jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwi szybkie zwiększenie powierzchni magazynowej. Nasze budynki samonośne kosztują od 30% do 50% mniej, a jednocześnie są modułowe i można je dostosować do indywidualnych potrzeb.

  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • montaż według zespołów Montaż przez nasze zespoły
  • standardy-bezpieczeństwo Europejskie standardy

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Magazyn samonośny: zalety

W budynkach samonośnych to regały noszą obciążenie dachu. Nasze regały wspornikowe Cantipro i regały do dużych obciążeń Propal 3 doskonale nadają się do budowy budynków samonośnych. Ich dachy i obudowy można w pełni dostosować do własnych potrzeb:

  • Montaż bram segmentowych lub metalowych kurtyn;
  • Integracja tryskaczy i systemów oddymiania;
  • Integracja przezroczystych okien w celu utworzenia świetlików;
  • Instalacja rynien i systemów zbierania wody deszczowej;
  • Dodanie paneli słonecznych;
  • Itp.

W projekcie uwzględniono również zagospodarowanie terenu: możemy zaoferować dachy i okładziny z drewna, metalu lub kompozytu, dzięki czemu wolnostojący budynek idealnie wtopi się w istniejące obiekty.

Mam projekt

samonośny metalowy stelaż z okładziną dachową

Modułowość

Magazyny samonośne mają jeszcze jedną istotną przewagę nad konstrukcjami stałymi: to ich modułowość. Co oznacza, że można je zdemontować i ponownie zmontować w innych lokalizacjach, dzięki czemu konstrukcja zwraca się w dłuższej perspektywie, nawet w przypadku poważnych zmian logistycznych.

Uwzględnianie ograniczeń

Naszych samonośnych budynkach można dostosować do używanego sprzętu przeładunkowego, niezależnie od tego, czy jest on sterowany przez operatorów, czy zintegrowany ze zautomatyzowanym systemem wahadłowym. Szerokie korytarze mogą być również tworzone w celu ułatwienia przejazdu największych urządzeń przeładunkowych.

Ograniczenia klimatyczne i środowiskowe są również zawsze brane pod uwagę: jakość gleby, reżimy wiatrowe, obciążenia klimatyczne (obecność lub brak śniegu) lub ekspozycja na sól (środowisko morskie). Nasze biuro projektowe może pomóc w zaprojektowaniu instalacji.

Mam projekt

magazyn-samonośny-z-dachem-drewnianym-sidingiem

Loading...