Podzielone stacje robocze na platformie biurowej

Przegroda biurowa modułowa

Potrzebujesz zreorganizować swoją przestrzeń roboczą? Odkryj zalety naszych modułowych przegród biurowych. Łatwe w montażu i demontażu, mogą być w pełni dostosowane do układu i potrzeb projektowych. Tworzenie przestrzeni do relaksu lub komunikacji, tworzenie obszarów co-workingowych lub sal konferencyjnych jest częścią rozsądnego układu biura. Ścianki działowe M85 mogą być wykorzystywane do tworzenia miejsc pracy lub obszarów socjalnych, które są chronione przed hałasem i zakłóceniami.

 • eko Ekonomiczny
 • szyte na miarę Wykonane na miarę
 • łatwy montaż Łatwy montaż

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Zagospodarowanie.

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Informacje

Modułowa ścianka działowa - definicja

Modułowa ścianka działowa do biura to ścianka, pełna lub przeszklona, którą można wykorzystać do podzielenia obszaru na kilka mniejszych przestrzeni. Są one stosowane we wszystkich sektorach działalności. Składają się z paneli o standardowych rozmiarach, które można łączyć w celu uzyskania pożądanych wymiarów. Modułowe ścianki działowe są łatwe w montażu i mogą być wykorzystywane do wyposażania pomieszczeń bez konieczności wykonywania prac budowlanych. To praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Mam projekt

Provost_IGrec_20210217_040@ACHphoto

Dlaczego warto zainstalować ścianki działowe?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainstalować modułowe ścianki działowe: aby stworzyć lepsze środowisko akustyczne, poprawić samopoczucie pracowników i, co nie mniej ważne, aby móc łatwo zmieniać przestrzenie.

Lepsze środowisko akustyczne

Biura otwarte mogą tworzyć uciążliwe środowisko akustyczne dla pracowników. Zainstalowanie ścianek działowych może znacznie zmniejszyć hałas generowany przez rozmowy telefoniczne i rozmowy. W zależności od ich właściwości akustycznych, ścianki działowe mogą również zagwarantować całkowitą poufność w razie potrzeby.

Poprawa samopoczucia pracowników

Modułowe ścianki działowe mogą pomóc uczynić środowisko pracy przyjaznym miejscem do pracy na wiele sposobów. Po pierwsze, można je wykorzystać do tworzenia zarówno przestrzeni wspólnych (sale konferencyjne, strefy relaksu), jak i indywidualnych (zamknięte biura). Szklane ścianki działowe umożliwiają wizualną komunikację między pracownikami i wpuszczają światło, tworząc przyjemniejsze środowisko pracy. Atrakcyjny, konfigurowalny design naszych rozwiązań pomoże również uczynić Twoje miejsce pracy wspaniałym miejscem do pracy.

Łatwa adaptacja przestrzeni

Składające się z wymiennych elementów, które można montować i demontować, modułowe ścianki działowe ułatwiają modyfikowanie przestrzeni roboczej w celu dostosowania jej do potrzeb i rozwoju firmy. Dzięki temu możesz zmienić swoje biuro, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Nie musisz cierpieć z powodu niedogodności zwykle związanych z pracami budowlanymi. Możesz zmienić układ bez przerywania działalności, wprowadzając zmiany strefa po strefie.

Mam projekt

Cechy naszego asortymentu modułowych ścianek działowych

Modułowość przegrody biurowej M85 oznacza, że może być ona używana w miejscach pracy, biurach lub salach konferencyjnych:

 • Rama ścianki działowej: wytłaczane aluminium, połączone ze słupkiem i poprzeczką za pomocą regulowanych wsporników.
 • Panele z płyty wiórowej lub gipsowo-kartonowej 12 mm montowane do ramy za pomocą zatrzaskowych listew przyszybowych;
 • Izolacja: wełna szklana lub skalna (o grubości 45 mm) wbudowana w rdzeń przegrody;
 • Wykończenie: aluminiowe listwy maskujące przypinane do ramy, anodowane, lakierowane na biało 9010, lakierowane na szaro 7016 lub zgodnie z paletą kolorów RAL; wykończenie błyszczące, matowe lub teksturowane;
 • Połączenie podłogowe: składa się z anodowanej szyny aluminiowej lub lakierowanej na biało 9010, lakierowanej na szaro 7016 lub zgodnie z gamą kolorów RAL; wykończenie błyszczące, matowe lub teksturowane;
 • Drzwi działowe: pełne laminowane lub z okulusem, przeszklone (typu Clarit) lub z częściowo przeszkloną lub całkowicie przeszkloną ramą aluminiową;
 • Zdejmowana, odwracalna rama aluminiowa z uszczelką przeciwdźwiękową. Regulowane i zdejmowane zawiasy aluminiowe;
 • Szkło: o grubości od 5 do 8 mm z uszczelkami antywibracyjnymi. Szklenie pojedyncze, podwójne lub laminowane (STADIP);
 • Akcesoria: okna, ramy przesuwne, żaluzje.

Mam projekt

Wskazówki i porady
Stéphane
"

"Spersonalizuj i wyposaż swoje pomieszczenia socjalne i biurowe tak, jak chcesz, dzięki demontowalnym ściankom działowym Provost, które są idealne do optymalizacji i rozwoju przestrzeni roboczej zgodnie z Twoimi potrzebami. Provost oferuje szeroki wybór kolorów i aluminiowych wykończeń ścianek działowych (drzwi, wykładziny dywanowe lub płytki PCV). Te funkcjonalne ścianki działowe można również łączyć z naszą platformą PROPLUS LP3"

"
Stefan, ekspert Provost
Loading...