Regał panelowy do przechowywania obrazów w magazynie muzealnym
Magazynowanie przemysłowe

Regał do przechowywania paneli

Regał panelowy to specjalny system regałowy do przechowywania wszelkiego rodzaju arkuszy lub paneli: drewnianych, szklanych, stalowych, aluminiowych itp.
Aby przechowywać wszystkie określone części, możemy pomóc w stworzeniu niestandardowych regałów panelowych dostosowanych do Twojej działalności oraz ograniczeń związanych z przechowywaniem i obsługą.

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Zalety regałów na panele

Regały mogą być poziome lub pionowe, w zależności od rodzaju przechowywanych paneli. Oferują one szereg zalet:

  • Oszczędność czasu podczas wyszukiwania produktu: regał jest zazwyczaj podzielony na kilka przedziałów, aby zoptymalizować przechowywanie paneli, umożliwiając obsługę konkretnego panelu bez konieczności przenoszenia i wymiany wszystkich paneli;
  • Zmniejsza ryzyko schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego: nasze regały mogą być wyposażone w rolki podporowe ułatwiające kompletację, co zmniejsza wysiłek związany z obsługą i ryzyko schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego (MSD);
  • Ochrona produktów: rolki podporowe zmniejszają również ryzyko uszkodzenia paneli.

Korzystanie z regałów do składowania paneli

Regał nadaje się do szerokiej gamy zastosowań i sektorów, w szczególności w stolarstwie i ciesielstwie, na rynkach drzewnych, u dystrybutorów materiałów budowlanych, ale także w muzeach do przechowywania obrazów.

Mogą być używane jako regały magazynowe w magazynach i przechowalniach, ale także w obszarach sprzedaży w celu optymalnej prezentacji różnych rozmiarów, kolorów lub modeli.

Możemy zaprojektować regały panelowe dostosowane do Twoich potrzeb. Poproś jednego z naszych technicznych przedstawicieli handlowych o indywidualną analizę.

Mam projekt!

PRORACK-MUSEE

Loading...