Składowanie drewna i ładunków na paletach na regałach zewnętrznych z zadaszeniem

Zadaszony regał paletowy na zewnątrz

Aby ułatwić przechowywanie towarów i produktów na zewnątrz, oferujemy rozwiązania w zakresie zadaszeń  dla regałów.
Łatwość montażu i duża modułowość sprawiają, że nasze zadaszone regały zewnętrzne są ekonomicznym rozwiązaniem w porównaniu z budową kompletnego budynku magazynowego.

  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • fabrykacja-provost Wyprodukowane przez Provost
  • montaż według zespołów Montaż przez nasze zespoły

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Instalacja i modułowość

Nasze zadaszenia i okładziny mogą być instalowane na wszystkich typach regałów ciężkich, takich jak regały paletowe Propal 3 lub regały wspornikowe Cantipro. Te opatentowane rozwiązania regałowe oferują doskonałą odporność na obciążenia klimatyczne i mogą pomieścić duże zwisy. Umożliwiają przechowywanie ciężkich lub spaletyzowanych produktów i długich ładunków (drewna, profili itp.) na zewnątrz, jednocześnie chroniąc je przed czynnikami atmosferycznymi.

Ograniczenia klimatyczne są również zawsze brane pod uwagę: obciążenie wiatrem, zła pogoda, śnieg itp. Niezależnie od lokalizacji instalacji, nasze biuro projektowe dostosuje się do ograniczeń, aby zaoferować zadaszone rozwiązanie regałowe, które jest instalowane bezpiecznie i zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami.

Dostosowane do szerokiej gamy sektorów biznesowych, zadaszone regały idealnie nadają się do sklepów z materiałami i sklepów dla majsterkowiczów. Jego modułowość i niski koszt sprawiają, że rozwiązanie to jest idealną alternatywą dla konstrukcji budowlanych.

Mam projekt

dach z półprzezroczystą konstrukcją samonośną

Niestandardowe zadaszenia i akcesoria

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie regałów i wyposażenia powierzchni oznacza, że możemy zaoferować w pełni konfigurowalne rozwiązania dla zadaszonych regałów zewnętrznych. Oznacza to, że możemy dopasować je do kolorystyki Twojej firmy, a także do Twoich wymagań w zakresie integracji z krajobrazem.

Markizy mogą być również wyposażone w szeroką gamę akcesoriów: instalację rynien i systemów zbierania wody deszczowej, wbudowanie półprzezroczystości w markizy w celu ułatwienia pobierania próbek lub dodanie zraszaczy i systemów przeciwpożarowych.

Mam projekt

outdoor-storage-materials-rack-cover-cantilever

Loading...