Regały Prorack+ używane do przechowywania odzieży w fabryce tekstylnej

Regał półkowy na odzież i mobilne rozwiązania do ubrań

Dowiedz się o naszych rozwiązaniach do przechowywania, obsługi i ekspozycji odzieży, zaprojektowanych dla sektora usług i sklepów, a także dla przemysłu i transportu.

Możesz również dowiedzieć się, w jaki sposób nasze rozwiązania szyte na miarę mogą pomóc w optymalizacji przestrzeni i organizacji odzieży, gwarantując jednocześnie praktyczność i estetykę.

  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • szyte na miarę Wykonane na miarę

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Prorack+: regał do przechowywania odzieży

Prorack+ to wszechstronny system regałów przeznaczony do przechowywania i organizowania odzieży. Dzięki drabinkom dostępnym w trzech wersjach (spawanej, skręcanej lub demontowanej) i wyposażonym w owalne szyny boczne do umieszczania wieszaków, Prorack+ doskonale nadaje się do przechowywania odzieży na 2 lub 3 poziomach.

Profesjonalne stojaki: zróżnicowany asortyment spełniający wszelkie potrzeby

Provost oferuje również mobilne rozwiązania dla odzieży i profesjonalne stojaki do przechowywania, prezentacji i ekspozycji odzieży. Regały te są dostępne w kilku modelach, oferujących opcje dostosowane do specyficznych potrzeb każdej działalności:

  • Chromowane, regulowane na wysokość szafy 1-poziomowe i 2-poziomowe idealnie nadają się do ekspozycji odzieży i są odpowiednie dla sektora usług i sklepów.
  • Czarne szafy RAL9011 z 1 stałym poziomem i 2 poziomami o regulowanej wysokości są szczególnie wytrzymałe i odpowiednie dla przemysłu i transportu, w szczególności dzięki systemowi pustych gniazd

Mam projekt

Meble 1

Nasze produkty online
Loading...