Brama rolowana w magazynie

Brama rolowana przemysłowa

W środowiskach przemysłowych i logistycznych zapewnienie płynnego, szybkiego przejścia przy jednoczesnym zachowaniu skutecznej izolacji ma kluczowe znaczenie dla produktywności i bezpieczeństwa.

Nasze przemysłowe bramy rolowane stanowią doskonałą odpowiedź na te wymagania. Dowiedz się więcej o zaletach naszych przemysłowych bram rolowanych, ich mechanizmach, opcjach sterowania i zastosowaniu w różnych sektorach.

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Zagospodarowanie.

Informacje

Brama rolowana : jak to działa?

Elastyczne bramy rolowane zazwyczaj składają się z elastycznej kurtyny wykonanej z wytrzymałego materiału, takiego jak PCV, która owija się wokół napędzanego silnikiem wału w górnej części bramy. Po aktywacji bramy otwierają się szybko, zwijając się wokół wału, i rozwijają się w ten sam sposób, aby się zamknąć.

Ten typ bram przemysłowych spełnia potrzebę częstego przechodzenia bez wpływu na izolację pomieszczeń.

Uchwyt szybkiego przewijania_1

Przemysłowe bramy rolowane: zastosowania

Produkcja w budynkach przemysłowych i magazynach wiąże się z wejściem i wyjściem personelu i sprzętu przeładunkowego. Aby utrzymać dobrą izolację przed zimnem, ciepłem i pyłem bez spowalniania wchodzenia i wychodzenia, nasze elastyczne bramy rolowane są idealnym rozwiązaniem.

Nasze bramy rolowane nadają się do montażu wewnątrz budynków. Zmotoryzowany system zwijania zapewnia szybkie otwieranie. Oznacza to, że można odizolować niektóre obszary budynku bez utrudniania szybkiego przepływu ruchu. Dlatego też bramy rolowane z napędem szybkobieżnym są zalecane do obszarów o dużym natężeniu ruchu, które wymagają szybkiej obsługi. Pozwalają one zaoszczędzić znaczną ilość czasu podczas obsługi.

Brama jest obsługiwana za pomocą przycisku lub czujnika obecności. W tym drugim przypadku brama jest wyposażona w inteligentny system, który otwiera się w odpowiednim momencie dla każdego przejścia i zamyka się automatycznie tuż po nim.

Nasze bramy rolowane można dostosować do potrzeb we wszystkich sektorach przemysłu, logistyki i przetwórstwa spożywczego. Łączą w sobie solidność, szybkość, bezpieczeństwo i łatwość konserwacji.

Mam projekt!

Loading...