zewnętrzna, adaptowalna paleta manipulacyjna Manurack, widok 3/4

Paleta do przenoszenia towaru

Jako producent i projektant rozwiązań magazynowych dla magazynów, możemy zaoferować palety manipulacyjne o wymiarach, które można dostosować do produktów. Jeśli potrzebujesz tymczasowego przechowywania lub przenoszenia określonych produktów, możemy zaoferować rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań.

Nasz dział projektowy zaprojektuje palety specjalnie dostosowane do wymiarów towarów, aby zapewnić ich bezpieczne i łatwe przenoszenie. Zaczynamy od standardowej palety i wykorzystujemy całą naszą wiedzę specjalistyczną, aby stworzyć unikalną paletę spełniającą Twoje potrzeby w zakresie przechowywania.

  • szyte na miarę Szyte na miarę
  • standardy-bezpieczeństwo Standardy bezpieczeństwa

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Obsługa.

Nasze modułowe palety

Paleta do przechowywania na zewnątrz

Potrzebujesz miejsca do przechowywania na zewnątrz? Nasza paleta jest z pewnością idealnym, ekonomicznym rozwiązaniem do przechowywania, oszczędzającym miejsce dzięki układaniu w stosy 3/1. Dzięki ocynkowanemu wykończeniu jest odporna na warunki atmosferyczne i oferuje niezrównaną wytrzymałość. Rury kłonic są wymienne, a paletę Manurack można dostosować do wysokości ładunku. Można ją zdemontować, aby zaoszczędzić miejsce, gdy wraca pusta, umożliwiając ułożenie maksymalnej liczby palet na minimalnej przestrzeni.
Nasza standardowa paleta  jest dostępna w dwóch konfiguracjach:

  • Pojedyncza paleta Manurack, 1405 x 1030 mm, do przechowywania jednej standardowej palety na poziomie;
  • Podwójna paleta Manurack, o wymiarach 1840 x 1090 mm, do przechowywania dwóch standardowych palet na piętro.

Czy masz towary, które nie spełniają tych standardów? Możemy pomóc w stworzeniu palety, którą można dostosować do wymiarów produktów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę!

Mam projekt!

solution_04 palety manurack

Paleta do przechowywania w pomieszczeniach

Paleta Jumbo to nasze rozwiązanie do przechowywania w pomieszczeniach. Dzięki udźwigowi 1500 kg możesz z łatwością przechowywać swoje produkty. Można ją również zdemontować, aby zaoszczędzić miejsce, gdy jest przechowywana pusta. Idealna do intensywnej obsługi, może być chwytana ze wszystkich 4 stron i jest wyposażona w prowadnice wideł dla bezpiecznej obsługi.

Standardowo nasza paleta Jumbo do przechowywania jest dostępna w rozmiarze 1545 x 1170 mm. Format ten umożliwia przechowywanie standardowych palet o wymiarach 1200 x 800 mm lub 1200 x 1000 mm. Możemy również dostosować naszą paletę Jumbo do Twoich towarów i stworzyć paletę o określonych wymiarach. W tym celu prosimy o wizytę jednego z naszych technicznych pracowników sprzedaży.

Mam projekt!

P1020387

Palety z nadstawkami, w pełni modułowe

Ten typ palet na miarę może być w pełni dostosowany do Twoich potrzeb i przechowywanych produktów. dostępne są 3 rodzaje podstawy w formatach 1200x1000 mm lub 1200x800 mm.

  • Podstawa z listew do przechowywania standardowych produktów;
  • Podstawa pokryta drewnem dla mniejszych produktów, które wymagają dodatkowego wsparcia;
  • Podstawa z ocynkowaną metalową pokryw ą, która może być używana na przykład do przechowywania pojemników z płynami, które mogą powodować plamy na konwencjonalnej drewnianej pokrywie.

Po wybraniu podstawy, można wybrać wysokość podpórek. Wybór ten powinien być dostosowany do wysokości przechowywanych produktów. Można również wybrać pokrycie palety: siatkowe, rurowe lub kombinację tych dwóch. Dostępne są również ściany boczne, które utrzymują produkty na miejscu na palecie: ściany boczne z otwartymi bokami lub ściany boczne z siatki, w zależności od rozmiaru przechowywanych produktów.

Mam projekt!

Nasze produkty online

Nasza wizja

W Provost jesteśmy projektantami i producentami rozwiązań do przechowywania i montażu. Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby klientów i możemy zaoferować palety dostosowane do ich potrzeb. Posiadamy własne biuro projektowe, które jest w stanie zaoferować rozwiązanie specjalnie dostosowane do Twoich produktów, abyś mógł je łatwo i bezpiecznie przechowywać.

Loading...