Dynamiczny regał paletowy Prodyn + podciśnienie

Regały paletowe przepływowe

To dynamiczne rozwiązanie magazynowe jest idealne do optymalizacji przepływów logistycznych, umożliwiając optymalizację operacji przygotowywania i obsługi zamówień. Ten dynamiczny system grawitacyjnego składowania palet jest odpowiedni dla towarów o regularnej rotacji i dużych ilościach z małą liczbą referencji.

Jedna szyna przenośnika odpowiada jednej referencji i jednej dostawie. Dynamiczne regały paletowe oszczędzają czas podczas przygotowywania zamówień. Może skrócić drogę kompletacji nawet o 70%. Optymalizacja przestrzeni i oszczędność do 30% dzięki eliminacji korytarzy.

  • Grupa 7024 Montaż przez nasze zespoły
  • Grupa 7025 Wykonane na miarę
  • Grupa 7027 Standardy bezpieczeństwa

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Regały przepływowe - definicja i zasada działania

Produkty są transportowane grawitacyjnie na stalowych rolkach lub wałkach, co skraca czas obsługi wewnętrznej. Korytarze są proste, co oszczędza czas i redukuje błędy kompletacji. Co więcej, ilość składowanych produktów jest skoncentrowana. Towary przechowywane na regale dynamicznym są automatycznie przenoszone na stronę kompletacji. Obszary składowania i pobierania są oddzielone, co ułatwia pracę osobom kompletującym.

Przepływowe regały paletowe oszczędzają rzeczywisty czas kompletacji zamówień, zmniejszając odległości kompletacji nawet o 70%. Oszczędzają również miejsce, eliminując korytarze i koncentrując ilość przechowywanych produktów.

Dostęp do produktów po przeciwnych stronach instalacji zapewnia dynamiczny system magazynowania FIFO (First In - First Out).

Mam projekt!

prodyn + ciężki wykres

Oszczędność miejsca dzięki dynamicznym regałom paletowym

Przepływowe regały paletowe to system magazynowania, który maksymalizuje przestrzeń dostępną w magazynie. W przeciwieństwie do statycznych regałów paletowych, w których palety są układane jedna na drugiej, dynamiczne regały paletowe wykorzystują nachylone szyny, aby umożliwić płynne przesuwanie palet z jednej strony na drugą. Ruch ten ułatwia dostęp do palet i pozwala na przechowywanie większej ilości produktów na tej samej przestrzeni.

Co więcej, ten system magazynowania zmniejsza liczbę korytarzy wymaganych do ruchu wózków widłowych, co z kolei zmniejsza przestrzeń wykorzystywaną na przejścia i zwiększa przestrzeń dostępną do przechowywania. Ostatecznie dynamiczny system regałów paletowych pozwala zaoszczędzić znaczną ilość miejsca w magazynie, jednocześnie poprawiając wydajność zarządzania zapasami. Poproś o wycenę i wybierz to rozwiązanie, aby zoptymalizować swoją przestrzeń!

Mam projekt!

ciężki dynamiczny rendering 3 lanes 5 z paletami do katalogu

Wskazówki i porady
nicolas-augere
"

Aby zoptymalizować przestrzeń magazynową i zwiększyć wydajność magazynu, warto rozważyć zastosowanie systemu dynamicznej linii magazynowej z dużymi rolkami. System ten umożliwia przechowywanie wysokiej liczby palet o tej samej referencji na każdej linii dynamicznej, maksymalizując pojemność magazynu.

"
Mikołaj, ekspert Provost
Loading...