Pojemniki z przegrodami

Zoptymalizuj przechowywanie małych części i operację kompletacji zamówień dzięki plastikowymi pojemnikom.
Kuwety magazynowe z przydnim otwórem w kształcie pojemnika, umożliwiają bardzo szybką wizualizację zawartość i ułatwiają operacje pobierania artykułów.

Posiadamy w ofercie dużą ilość modeli plastikowych pojemników oraz kuwet magazynowych o pojemności od 0,25 do nawet 45 litrów.
Proponujemy modele eko lub wysokiego gatunku z polipropylenu które są odporne na trudne warunki  i wytrzymały w temperaturach nawet od -20 ° do + 80 °.

Wybierz plastikowy pojemnik według twoich potrzeb!

Pojemniki plastikowe: do wewnętrznego przechowywania i przenoszenia

Oferujemy szeroki wybór plastikowych pojemników zgodne z europejskim standardem, które spełniają wymagania dotyczące przechowywania.
Prezentowanie produktów, ułatwianie kompletacji, składowanie na regałach lub półkach będą łatwe dzięki naszym plastikowym pojemnikom odpornymi na wstrząsy.
Poznaj naszą gamę praktycznych pojemników do układania w stosy, przygotowywania zamówień i przechowywania małych części (drobny sprzęt, narzędzia, komponenty elektroniczne itp.)

Nasze plastikowe pojemniki z przegrodami dostosowują się do wielkości każdej części.
Provost oferuje również pojemniki otwierane z przednim otwórem, kompatybilne z paletami w standardzie europejskim. Te solidne plastikowe pojemniki doskonale nadają się do obsługi ciężkich ładunków i operacji logistycznych w magazynach.

Kuwety plastikowe: do przechowywania i transportu

Jeśli Twoja działalność obejmuje zarówno przechowywanie, jak i transport, Provost oferuje plastikowe pojemniki, które są w pełni przystosowane do transportu na wózkach manipulacyjnych i wózkach paletowych. Poznaj nasz szeroki wybór pojemników odporne na ekstremalne obciążenia i zawsze zgodne ze standardami.

Dla przemysłu spożywczego Provost oferuje również szeroką gamę plastikowych pojemników do żywności przeznaczonych do transportu produktów spożywczych, które spełniają najsurowsze normy żywnościowe (materiał pierwotny). Wykonane z polipropylenu lub polietylenu o wysokiej gęstości, te pojemniki do żywności zapewniają higienę i optymalną konserwację żywności. Sprzedajemy również pojemniki retencyjne do przechowywania niebezpiecznych produktów i chemikaliów.

Skrzynie plastikowe: do dystrybucji i logistyki

Do celów logistycznych i dostaw Provost oferuje praktyczne składane i gniazdowe plastikowe skrzynie, które pozwolą Ci zoptymalizować puste przepływy, mając jednocześnie dużą pojemność magazynową. Nasze pojemniki z możliwością zagnieżdżania i układania w stosy zmniejszają koszty dystrybucji, oszczędzając miejsce w magazynie. Można je również układać w stosy dzięki zintegrowanym pokrywom, które zabezpieczają zawartość.

Loading...