Zwoje i szpule przechowywane na regale wspornikowym

Regały wspornikowe na bębny

Chcesz przechowywać szpule? Nasze rozwiązanie Cantipro, które może obsługiwać ponad 1000 kg/ramię, doskonale nadaje się do ich przechowywania i odwijania. Jego modułowy system z możliwością rozbudowy ułatwia transport, instalację i zmianę konfiguracji w przyszłości.

  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • solidny Solidny

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Przechowywanie kręgów z Cantipro

Szereg akcesoriów sprawia, że nasze regały wspornikowe Cantipro doskonale nadają się do składowania kręgów lub profili:

  • W przypadku prostego składowania profili nasze stałe i zdejmowane ograniczniki zapobiegną upadkowi ładunków dzielonych na rolki;
  • Do odwijania zwojów i bębnów, zsuwnie ze sworzniami i pierścieniami centrującymi mogą pomieścić zwoje kabli, które następnie można rozwinąć za pomocą rolki powrotnej przymocowanej do tylnej kolumny, aby pobrać kabel bez obciążania górnej części kolumny.

Mam projekt

cewka magazynowa-wieżyczki-stelaż-profil wspornikowy

Modułowe rozwiązanie do przechowywania

Nasz regał wspornikowy Cantipro składa się z 4 podstawowych elementów, co zapewnia mu wysoki stopień modułowości. Kolumny składają się z 2 ocynkowanych profili stalowych Sendzimira, które są zagnieżdżone i nitowane razem. Są one zakotwiczone za pomocą wsporników, aby zapewnić stabilność regału i mogą być używane jako poziom przechowywania na podłodze. Ramiona są połączone z kolumną i są dostępne w 8 długościach od 400 do 2000 mm. Stężenia przykręcone do bezspawanych, zdejmowanych i regulowanych uchwytów mocujących na kolumnach zapewniają optymalne rozłożenie obciążenia.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i idealnie dostosować się do ograniczeń powierzchni magazynowej, ramiona regałów Cantipro można również wyposażyć w szereg innych akcesoriów:

  • Gumowe zaślepki chroniące operatorów i maszyny w przypadku uderzeń o końce ramion;
  • Szyny prowadzące mogą być używane do ochrony instalacji w razie wypadku przy obsłudze;
  • Kratownica umożliwia przechowywanie ładunków krótszych niż odległość między kolumnami.

Mam projekt

Loading...