Regały biurowe i do archiwum

Odkryj rozwiązań PROVOST, aby zoptymalizować archiwizację dzięki regały do archiwum.
Regały archiwalne do przechowania dokumentów jak i części lub obrazów są dostępne w wersji stacjonarnej lub mobilnej. Aby zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniach archiwalnych, zaprojektowaliśmy kompaktowy system regałów archiwalnych: Proroll.

Provost oferuje możliwość uzupełnienia regałów o gamę akcesoriów, takich jak przegródki, szuflady lub półki teleskopowe. W przypadku spersonalizowanych projektów skontaktuj się z nami, aby uzyskać optymalny układ biur i pomieszczeń archiwalnych.

Regały do archiwum

PROVOST posiada szereg rozwiązań dla archiwów i innych instytucji, Niezależnie od rodzaju magazynowanych dokumentów oraz tego czy są przechowywane w skrzyniach, teczkach, w formie książek, płyt CD, czy obrazów, oferujemy pełną gamę regałów archiwalnych stacjonarnych lub mobilnych do archiwów, bibliotek lub banków.
Regały archiwalne do lekkiego składowania sprawdzają się do przechowywania skrzyń oraz pudeł. Regały do archiwum z blaszanym wypełnieniem polecane są dla teczek zawieszanych.

Regały przesuwne: klasyfikacja i optymalizacja zbiorów archiwum

Jeżeli tradycyjny magazyn nie jest w stanie pomieścić wszystkich dokumentów i nie ma już dodatkowego miejsca na składowanie, wówczas polecamy regały archiwalne przesuwne Proroll. Regały jezdne potrafią zwiększyć pole składowania do 1.8 razy. Polecamy klasyczne regały przesuwne oraz w wersji estetycznej Proclass

Przechowuj bezpiecznie wszystkie dokumenty z regałami archiwalnymi PROVOST

Ważne i poufne dokumenty należy chronić przed zniszczeniem, kurzem oraz nieupoważnionymi osobami. Regały jezdne PROVOST można dodatkowo wyposażyć w drzwi na zawiasach lub drzwi przesuwne. Prace i dokumenty mogą być również przechowywane w specjalnych ramkach, które stanowią kolejne ważne zabezpieczenie..

Administracja publiczna, szpitale, biblioteki, mediateki, muzea….Wszystkim tym instytucjom polecamy nasze rozwiązania do przechowywania swoich archiwów. Regały archiwalne jezdne efektywnie wykorzystują powierzchnie oraz umożliwiają szybki dostęp do składowanych materiałów. Szeroki zakres wymiarów umożliwia na dobranie systemu do potrzeb użytkownika. Archiwalne regały przesuwne i stacjonarne można wyposażyć w dodatkowe przedmioty, tj. ograniczniki przesuwu, przekładki, pulpity wysuwane.


Loading...