Regały biurowe i do archiwum

Regały do archiwum, regały na dokumenty, regały na kartony. Dostępne w wersji stałej lub ruchomej. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami dla archiwum. 

  • 27 produktów

    PROVOST oferuje szeroką gamę regałów magazynowych do przechowywania m.in. teczek,...
  • 3 produktów

    Regały biurowe przeznaczone są do przechowywania różnych folderów, pojemników,...
  • 6 produktów

    Regały jezdne opierają się na ramie zapewniającej sztywność i trwałość. Boki i...

Rozwiązania dla archiwum

PROVOST posiada szereg rozwiązań dla archiwów i innych instytucji, Niezależnie od rodzaju magazynowanych dokumentów oraz tego czy są przechowywane w skrzyniach, teczkach, w formie książek, płyt CD, czy obrazów, oferujemy pełną gamę regałów stacjonarnych lub mobilnych do archiwów, bibliotek lub banków. Regały do lekkiego składowania z półkami ażurowymi sprawdzą się do przechowywania skrzyń oraz pudeł. Regały z blaszanym wypełnieniem polecane są dla teczek zawieszanych.

Regały przesuwne: klasyfikacja i optymalizacja zbiorów archiwum

Jeżeli tradycyjny magazyn nie jest w stanie pomieścić wszystkich zbiorów i nie ma już miejsca na dalsze składowanie, wówczas polecamy jedno z rozwiązań PROVOST – regały przesuwne Prololl. Regały jezdne potrafią zwiększyć pole składowania do 1.8 razy. Polecamy klasyczne regały przesuwne oraz w wersji estetycznej Proclass

Przechowuj bezpiecznie wszystkie dokumenty z rozwiązaniami archiwizacyjnymi PROVOST

Ważne i poufne dokumenty należy chronić przed zniszczeniem, kurzem oraz nieupoważnionymi osobami. Regały jezdne PROVOST można dodatkowo wyposażyć w drzwi na zawiasach lub drzwi przesuwne. Prace i dokumenty mogą być również przechowywane w specjalnych ramkach, które stanowią kolejne ważne zabezpieczenie..

Administracja publiczna, szpitale, biblioteki, mediateki, muzea….Wszystkim tym instytucjom polecamy nasze rozwiązania do przechowywania swoich archiwów. Regały jezdne efektywnie wykorzystują powierzchnie oraz umożliwiają szybki dostęp do składowanych materiałów. Szeroki zakres wymiarów umożliwia na dobranie systemu do potrzeb użytkownika. Regały przesuwne i stacjonarne mona wyposażyć w dodatkowe przedmioty, tj. ograniczniki przesuwu, przekładki, pulpity wysuwane.