Regały jezdne Proroll do przechowywania produktów w magazynie aptecznym

Regały apteczne

Zmaksymalizuj wydajność swojej apteki dzięki naszym regałom Proclass i Prospace+. Te mocne, stabilne konstrukcje zapewniają uporządkowane przechowywanie i szybki dostęp do produktów. Co więcej, są łatwe w utrzymaniu. Wybierz rozwiązanie do przechowywania, które zapewni bezpieczeństwo leków i zoptymalizuje przestrzeń. Skontaktuj się z Nami teraz, aby przekształcić swoją przestrzeń roboczą.

  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • fabrykacja-provost Produkcja Provost

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Regały apteczne

Regały apteczne są niezbędnym elementem aptek i laboratoriów farmaceutycznych. Umożliwiają one pracownikom służby zdrowia organizację zapasów i szybki dostęp do leków i produktów, których potrzebują ich klienci. Dostępnych jest wiele rozwiązań do przechowywania produktów, w tym regały, szafy i systemy regałów przeznaczone specjalnie dla aptek.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj regału, aby zapewnić bezpieczeństwo leków, a także zapewnić wystarczającą ilość miejsca do przechowywania produktów. Większość aptek używa metalowych regałów do przechowywania swoich produktów. Nasze regały stalowe Proclass lub Prospace+ są stabilne i bardzo wytrzymałe. Są również łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

Mam projekt!

Mobilne rozwiązanie regałowe : Proroll

Regały jezdne Proroll optymalizują przechowywanie produktów w magazynach aptecznych, ponieważ są montowane na wózkach. Regały są przesuwane za pomocą kierownicy, dzięki czemu w użyciu pozostaje tylko jeden korytarz. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić do 80% miejsca. W połączeniu z naszymi regałami magazynowymi Prospace lub regałami archiwizacyjnymi Proclass, regały jezdne Proroll są  wydajnym systemem do kompaktowania zapasów farmaceutycznych. Wiele opcji blokowania (jeden lub więcej wózków) sprawia, że jest to niezawodne i bezpieczne rozwiązanie.

Mam projekt!

Regały przesuwne Proroll u producenta farmaceutyków

M3S: nasze rozwiązanie regałowe

Regały sklepowe M3S mogą być wykorzystywane do organizowania obszarów sprzedaży w aptekach. Wszechstronne, wytrzymałe, skalowalne i modułowe regały M3S są idealne do ekspozycji produktów medycznych. Są dostępne w 2 wysokościach, 2 głębokościach, jednostronnie lub dwustronnie. M3S oferuje szeroką gamę akcesoriów, które pomogą Ci jak najlepiej zaprezentować swoje produkty: szpilki, uchwyty na blistry, druciane kosze itp.

Mam projekt!

Regały sklepowe w aptece

Loading...