Zewnętrzne przegrody z siatki drucianej Modul+ ze stali ocynkowanej do ochrony dostępu do magazynu towarów

Przemysłowa przegroda siatkowa Modul+

Nasze ścianki działowe z siatki Modul+ oferują ekonomiczne rozwiązanie do tworzenia nowych obszarów roboczych, ochrony cennych produktów, wyznaczania obszarów ryzyka lub izolowania niebezpiecznych produktów. Gwarantują one bezpieczeństwo bez pogorszenia widoczności, oświetlenia lub wentylacji.

Modułowość Modul+ oznacza, że można je dostosować do zmieniających się potrzeb dzięki szeregowi wymiennych komponentów. Można je instalować na nierównych podłogach, mają wysokość do 6000 mm i są dostępne z czterema rodzajami wykończenia. Co więcej, mogą być używane wewnątrz lub na zewnątrz (wersja ocynkowana). Aby uzyskać całkowicie spersonalizowane rozwiązanie, dostępne są również przegrody siatkowe szyte na miarę.

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Zagospodarowanie.

Informacje

Dlaczego warto instalować ścianki działowe z siatki drucianej?

Instalowanie przemysłowych lub warsztatowych przegród z siatki drucianej może służyć kilku celom:

  • Utworzenie nowego obszaru przechowywania lub pracy poprzez zdefiniowanie jego granic;
  • Ochrona produktów o wysokiej wartości dodanej: jeśli przechowujesz produkty o wysokiej wartości dodanej, musisz je zabezpieczyć, aby chronić je przed kradzieżą, ale także przed przypadkowym uszkodzeniem. Przegrody z siatki drucianej z zamkami na klucz lub kodowanymi uchwytami pozwalają kontrolować wejścia i wyjścia w tych strategicznych obszarach.
  • Wyznaczanie obszarów ryzyka: w celu ochrony personelu, na przykład poprzez ograniczenie dostępu do maszyn, które mogą być niebezpieczne dla pracowników. W razie potrzeby użyj przegród, aby utworzyć strefy ryzyka.
  • Izolowanie niebezpiecznych lub wrażliwych produktów: szczególnie, gdy normy wymagają ograniczonego dostępu do niektórych niebezpiecznych produktów.

Oprócz niższych kosztów, ścianki działowe z siatki drucianej mają tę zaletę, że ograniczają obszary bez ograniczania widoczności i bez wpływu na oświetlenie, wentylację, ogrzewanie lub sieć elektryczną. O wiele mniej ograniczeń do zarządzania.

Ekstremalna modułowość ścianek działowych z siatki drucianej oznacza, że możesz dostosować swoją organizację do swojej działalności bez konieczności wykonywania większych prac: modyfikuj, rozszerzaj lub zmniejszaj istniejącą przestrzeń, aby dostosować ją do swoich potrzeb.

Mam projekt

_DSC7754

Zalety naszego rozwiązania do podziału przestrzeni

Komponenty ścianek działowych Modul+ są wymienne i można je łączyć w nieskończoność: słupki, panel działowy, panel licznikowy do deponowania/wyciągania produktów, drzwi na zawiasach lub przesuwne, dach z siatki (na życzenie) itp

Nasze ścianki działowe można również dostosować do nierównych podłóg poprzez regulację prześwitu.

Wszystkie zalety naszego rozwiązania Modul+:

  • Zastosowanie wewnątrz lub na zewnątrz (wersja ocynkowana);
  • Wysokość do 6000 mm;
  • Bezpieczeństwo: panele są montowane za pomocą systemu zaczepów od wewnątrz, co uniemożliwia demontaż ścianki działowej od zewnątrz;
  • 4 rodzaje okładzin: siatka, blacha, półblacha, półprzeszklenie (przezroczyste szkło syntetyczne 5S);
  • Standardowe kolory: szary RAL 7016, niebieski RAL 5019, inne kolory na zamówienie;
  • Prostokątne lub okrągłe słupki do tworzenia wszelkiego rodzaju kątów i idealnego dopasowania przegrody do przestrzeni bez marnowania miejsca.

Nasze drzwi na zawiasach lub przesuwne, zaprojektowane specjalnie do zatok regałów paletowych, umożliwiają zabezpieczenie produktów przechowywanych na regałach.

W przypadku całkowicie niestandardowych rozwiązań możemy zaoferować ścianki działowe z siatki na wymiar, które uwzględniają ograniczenia (wnęki ścienne, prowadzenie kabli, pochyłe sufity itp.).

Loading...