Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zakupów online powyżej 4 000 PLN netto.

Regały wspornikowe do skladowania drewna

Regały wspornikowe są zalecane dla składowania długich elementów. Elastyczna budowa tych regałów pozwala na składowanie rur, prętów,arkuszy blach jak i paneli drewnianych,beli drewnianych itd.
Regały wysięgnikowe Provost to pierwszy system wspornikowy posiadający kolumny profilowane, nitowane i skręcane na stopach regałów.
System umożliwia łatwy montaż, demontaż i transport regału. Regały Cantipro są zgodne z normą Eurokod 3 i mają poświadczenie od Biura Veritas.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.


Regały wspornikowe są najlepszym rozwiązaniem do składowanie drewna. Z racji tego, że ten typ regałów magazynowych jest pozbawiony przednich słupów nośnych, można na nim składować ładunki o dowolnej długości. Deski układane są na poziomych wspornikach. Dodatkowo dzięki temu że podparte są punktowo, zachowany jest warunek swobodnego przepływu powietrza między nimi, co jest bardzo istotnym czynnikiem. Regały wsięgnikowe posiadają konstrukcję modułową, co umożliwia ich prostą rozbudowe w trakcie eksploatacji, np. zmianę długości ciągu lub wysokości poziomów składowania.

Chronić towar na zewnątrz 

Złożony z podstaw i ramion zamocowanych poziomo na kolumnach, regał wspornikowy Cantipro®, może być instalowany wewnątrz lub na zewnątrz z ocynkowanym wykończeniem.Dostępny w wielu długościach regał magazynowy może być używany na zewnątrz z daszkiem lub zadaszeniem, aby efektywnie przechowywać towary i zapasy drewna.
Modułowy system regałów dłuzycowych, regulowany w krokach co 75 mm, łatwo dostosowuje się do przechowywanego produktu i może przechowywać ciężkie ładunki przekraczające tonę.
Przechowuj swoje towary chronione przed zmiennymi warunkami pogodowymi, wiatrem, deszczem dzięki samonośnemu budynkowi. Szybkie w konfiguracji, wyjmowane i skalowalne, to przemysłowe rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić do 50% w porównaniu z konstrukcją.

Wersja jednostronna czy dwustronna? 

CANTIPRO® jest idealny do składowania materiałów budowlanych i drewna konstrukcyjnego lub do przechowywania rur, prętów i arkuszy.
W wersji dwustronnej towary umieszczone na ramionach regału wspornikowego są dostępne z obu stron za pomocą sprzętów manipulacyjnych.
W wersji jednostronnejregał wspornikowy będzie umieszczany przy ścianie. Ilość ramion i ich długość zależą od Twoich potrzeb i przechowywanych produktów.

PROVOST zaoferuje Państwu kompletną analizę rozwiązania regałów wspornikowych pod klucz.

Loading...