Kuwety magazynowe

Zoptymalizuj przechowywanie małych części i proces kompletacji zamówień dzięki plastikowym pojemnikom magazynowym. Dzięki kształtu z wycięciem z przodu pojemniki umożliwiają bardzo szybką wizualizację zawartości i ułatwiają operację pobierania. Szeroka ofera plastikowych pojemników z możliwością sztaplowania o pojemności od 0,25 do 45 litrów.

Model podstawowy z polistyrenu lub wysokiego gatunku materiału z polipropylenu odpornego na temperatury od -20 ° do + 80 °, staje się odpowiednim produktem do przechowywania ciężkich produktów takich takich jak śruby lub inne metalowe elementy. Wybierz plastikowy pojemnik dostosowany do twoich potrzeb.

Profesjonalna oferta plastikowych pojemników do składowania drobnych częśći dostosowana do twoich potrzeb

PROVOST oferuje szeroką gamę pojemników do profesjonalnego użytku. Dostosowane do przechowywania małych części, wystawienie towarów na sklepie, do wyposażenia warsztatowego i przemysłowego.

Dostępne w wielu rozmiarach, plastikowe pojemniki mogą być wyposażone w separotory i przegródki dłużne lub poprzeczne, pokrywkę, przezroczystą klapę przydnią, uchwyt na etykietę, aby ułatwić kompletację i przygotowanie zamówień.

Wybierz wersję podstawowową lub wersję profesjonalniejszą, odporna na większości środków chemicznych i olejów. Pojemniki plastikowe występują równięż w wymiarach standardowych 300x400 mm 400x600 mm odpowiadających wymiarom standardowej palety EU 800x1200 i umożliwiają optymalnego składowania na palecie.


Kuwety plastikowe: który model do składowania i układnia drobnych części ?

Jeśli potrzebujesz ekonomicznego modelu, pojemnik plastikowy z polistyrenu stanowi korzystne rozwiązanie do przechowywania małych, lekkich części. Jeśli potrzebujesz pojemnika do użytku w bardziej wymagających warunkach, nasze pojemniki systemowe z polietylenowymi są dostsowane do pracy w temperaturze od -20 ° do + 80 stopni. Solidne i odporne, nadają się one do przechowywania ciężkich przedmiotów. Dostępne w różnych kolorach lub półprzezroczyste do szybkiego podglądu pojemniki nadają się również do wdrożenia LEAN MANUFACTURING (szczupła produkcja) Swtórz lokalizacji i przypisz każdy produkt do odpowiedniego pojemnika. Modele z płaskim dnem staje się kompatybilnym opakowaniem do transportu na przenośnikach rolkowych lub taśmowych.

Poszukujesz modelu do łatwego utrzymania czystości, wybierz model o gładkiej powierzchni zapobiegającej zabrudzeniu. Musisz wyposażyć lub urządzać warsztat, wybierz model plastikowego pojemnika z tylnem uchwytem, który umożliwia zawieszenie pojemnika na tablicę szczelinową. W celu bezpiecznego przechowywania małych części o wysokiej wartości PROVOST oferuje metalowe szafki warsztatowe zamknięte i wyposażone w pojemniki.

Loading...