Mobilne regały używane w warsztacie samochodowym do przechowywania opon

Regały przesuwne do warsztatów i magazynów

Chcesz zoptymalizować przestrzeń magazynową w swoim warsztacie, fabryce lub magazynie? Nasze regały mobilne Proroll pozwalają zaoszczędzić do 80% miejsca, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Idealnie dopasowany do środowiska przemysłowego, Proroll jest solidny, modułowy i skalowalny. Można go dostosować do każdego rodzaju przestrzeni magazynowej i można go obsługiwać ręcznie za pomocą kółek ręcznych, co zapewnia łatwy dostęp do zapasów.

  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • solidny Solidny

Zakupy online

Chcesz wygodnie kupować swoje produkty online?

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Informacje

Zalety regałów przesuwnych

Przechowywanie części lub towarów na regałach przesuwnych może zaoszczędzić do 80% miejsca w porównaniu z tradycyjnym rozwiązaniem regałowym. Nasze regały mobilne, które można dostosować do każdego rodzaju przestrzeni i są modułowe. Są instalowane dopiero po zbadaniu pomieszczeń w celu znalezienia układu, który najlepiej wykorzysta powierzchnię podłogi.

Nasze regały przesuwne można również dostosować do przechowywanych produktów i ich obciążenia. Możemy wyposażyć nasze lekkie (Protub, Prospace+, Proclass; Promag 3) i średnio ciężkie (Prorack+) regały, aby były mobilne, a jednocześnie idealnie dopasowane do przechowywanych towarów. Możemy zaoferować mobilne regały dostosowane do Twojej działalności, z szeroką gamą akcesoriów zaprojektowanych do przechowywania w środowiskach przemysłowych: siatki przeciwupadkowe, przegrody, uchwyty na pojemniki, pojemniki z blachy, itp.

Mam projekt

MOBILE-PRORACK

Regały przesuwne - zastosowania

Mobilne regały przemysłowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich sektorów, w których przestrzeń i wydajność przechowywania są głównymi kwestiami. Mogą być instalowane w środowiskach przemysłowych, takich jak zakłady produkcyjne, magazyny dystrybucyjne, warsztaty mechaniczne lub centra logistyczne, gdzie optymalizacja przestrzeni i efektywne zarządzanie zapasami mają kluczowe znaczenie.

Mogą być również wykorzystywane przez firmy z sektora detalicznego, archiwa i biblioteki, placówki opieki zdrowotnej, laboratoria farmaceutyczne lub badawcze, a także organizacje publiczne i prywatne wymagające bezpiecznego, zorganizowanego przechowywania dokumentów, sprzętu lub materiałów. Dowiedz się więcej o naszych mobilnych regałach do archiwów i biur.

Mam projekt

schema3D-proroll-7-(3)

Loading...