Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zakupów online powyżej 4 000 PLN netto.

Regały paletowe specjalistyczne

Regał paletowy PROPAL 3 dzięki szerokiej gamie dodatkowych akcesoriów doskonale sprawdza się do przechowywania niestandardowych towarów, wymagających specjalistycznego przechowywania, tj szpule, rolki, blachy, płyty, rury itp.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Regały paletowe do zadań specjalnych

Dla produktów wymagających szczególnego sposobu przechowywania przygotowaliśmy ofertę regałów paletowych specjalistycznych. W naszej ofercie regałów paletowych można wyróżnić :
- regały paletowe do użytkowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz,
- regały wjezdne
- regały przepływowe.  

Akcesoria dopasowana do potrzeb

Bezwątpienia różnorodność działalności i nieustająco zmieniające się potrzeby naszych Klientów warunkuje sukcesywny rozwój naszej oferty w kierunku regałów specjalistycznych. Dlatego Provost, jako producent, proponuje szeroką gamę dodatkowych akcesorów takich jak siatka osłony, separatory czy listwy ochronne aby nasze regały paletowe doskonale sprawdzały się do przechowywania nietypowych towarów.

Rozwiązanie spersowalizowane

Z uwagi na niestandardowe potrzeby i oczekiwania oferujemy też możliwość dostosowania systemu regałów Propal 3 pod indywidualne rozwiązania i potrzeby naszych Klientów. Odkryj wszystkie rozwiązania do składowania dostępne w ofercie Provost i znajdź regał dopasowany do Twojego środowiska pracy.
Chcesz abyśmy wspólnie analizowali Twój projekt? Nasz zespół sprzedaży jest do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę online.

Loading...