Półszklane ścianki działowe zainstalowane w celu wydzielenia obszarów w biurze

Ścianka działowa biurowa

Zoptymalizuj swoją przestrzeń roboczą dzięki naszym akustycznym ściankom działowym, dostępnym w różnych wykończeniach i kolorach. Idealne do wyznaczania obszarów przy jednoczesnym zmniejszeniu zanieczyszczenia hałasem, są ekonomiczne, skuteczne i modułowe, dodając estetyczny akcent do Twojego otoczenia.

Nasze ścianki działowe, dostępne w dwóch wysokościach i trzech kolorach profili, można łatwo przesuwać dzięki opcjonalnym nóżkom na kółkach.

  • eko Ekonomiczny
  • łatwy montaż Łatwy montaż

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Zagospodarowanie.

Informacje techniczne

Akustyczny ekran biurowy

Przegroda biurowa, znana również jako ekran biurowy, to panel o zmiennej wysokości, zamontowany na nogach. Może być pełny lub częściowo przeszklony i służy do organizowania obszarów roboczych.

Zalety przegród akustycznych

Aby ograniczyć zanieczyszczenie hałasem w otwartych przestrzeniach lub wspólnych biurach, warto rozważyć zastosowanie przegród akustycznych. Zmniejszają one hałas i zapewniają pewien stopień prywatności bez konieczności zamykania obszarów.

Ścianki działowe mogą być również używane do ograniczania przestrzeni według własnego uznania: obszarów biurowych, stref relaksu itp. W zależności od wykończenia, dodają one dekoracyjnego i designerskiego akcentu do biura. Jedną z ich mocnych stron jest to, że można je łatwo przenosić lub dodawać w razie potrzeby. Zwłaszcza jeśli są wyposażone w kółka.

Ścianki działowe są ekonomicznym i szybkim rozwiązaniem do organizacji biur i pomieszczeń.

Mam projekt

clois-ecran

Ścianki działowe - cechy 

Stałe i mobilne ścianki działowe oferują idealne rozwiązanie problemów z poufnością i akustyką na powierzchniach roboczych, tworząc modułowe i funkcjonalne przestrzenie.

Szukasz ścianek działowych do biura, które zapewnią Ci maksymalną elastyczność podczas organizowania otwartych przestrzeni? Nasza gama ścianek działowych oferuje kilka opcji wykończenia pod względem wypełnienia i koloru.

  • 2 wysokości: 1600 i 1800 mm;
  • Szerokość: 1200 mm;
  • Moduły pełne lub częściowo przeszklone;
  • Białe lub szare panele lub wykończenie bukowe;
  • Szary RAL 7016, biały RAL 9003 lub profil aluminiowy RAL 9006;

Wersja ze stałą lub zwijaną podstawą.

Mam projekt

Loading...