Metalowe schody zainstalowane w centrum technicznym Renault

Schody przemysłowe

Nasze schody przemysłowe zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach środowisk pracy: dostępie do maszyn, magazynów, warsztatów i biur. Ich solidna stalowa konstrukcja, w połączeniu z naszą znajomością norm regulujących ich instalację, oznacza, że możemy zaoferować metalowe schody i stopnie dostosowane do Twoich potrzeb i działalności.

  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • solidny Wytrzymałość
  • standardy-bezpieczeństwo Standardy bezpieczeństwa
  • szyte na miarę Wykonane na miarę

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Zagospodarowanie.

Informacje

Schody przemysłowe - nasza oferta

Oferujemy kilka rodzajów stalowych schodów przemysłowych, z których każdy ma swoją własną charakterystykę. Schody proste są najprostsze i najczęściej używane, podczas gdy schody spiralne są bardziej odpowiednie do ograniczonych przestrzeni.

Dla każdej z naszych klatek schodowych możemy zaoferować balustrady, poręcze i listwy przypodłogowe dostosowane do standardów, działalności i ograniczeń, zarówno technicznych, jak i estetycznych.

Mam projekt

Schody bezpośrednie

Schody z bezpośrednim dostępem to rodzaj schodów, które łączą dwa poziomy bez konieczności korzystania z podestu lub zmiany kierunku. W przeciwieństwie do schodów z podestem, które mają platformę w połowie wysokości, schody z bezpośrednim dostępem składają się z szeregu ciągłych stopni, które prowadzą bezpośrednio w górę lub w dół z jednego poziomu na drugi.

Metalowa platforma Proplus LP3 ze zintegrowanymi schodami pośrodku platformy

Schody z podestem

Schody z podestem mają jedną lub więcej prostych sekcji (zwanych "podestami") pomiędzy dwiema pochyłymi sekcjami schodów. Podesty to poziome platformy, które mogą być wymagane przez normy bezpieczeństwa, aby zapewnić możliwość odpoczynku lub zmiany kierunku w razie potrzeby.

Proplus LP3 metal lateform with landing staircase

Zintegrowane schody

Zintegrowane schody zapewniają dostęp do środka górnego poziomu lub platformy. Idealnie nadaje się do spełnienia określonych ograniczeń narzuconych przez pomieszczenia, ponieważ jej umiejscowienie jest całkowicie dowolne.

Metalowa platforma Proplus LP3 ze zintegrowanymi schodami na środku platformy

Schody spiralne

Schody spiralne to schody, które obracają się wokół centralnej osi w kształcie spirali. W przeciwieństwie do schodów prostych, które wznoszą się bezpośrednio z jednego piętra na drugie, schody spiralne oszczędzają miejsce na podłodze. Ponieważ nasze schody przemysłowe są ocynkowane, nasze rozwiązanie schodów spiralnych można łatwo zainstalować na zewnątrz, na przykład jako wyjście awaryjne.

Metalowe schody spiralne widziane od dołu

Rozwiązania logistyczne i przeładunkowe

Wraz ze schodami przemysłowymi możemy zaoferować liczne rozwiązania ułatwiające logistykę i obsługę towarów. Nasze bramy przesuwne lub skrzydłowe oraz nasze uchylne lub składane bariery blokujące umożliwią rozładunek towarów na paletach w całkowicie bezpieczny sposób.

Oferujemy również windy towarowe i zjeżdżalnie do paczek, aby przyspieszyć obsługę, a także pełną gamę wózków, wózków paletowych i sztaplarek. Nasze ścianki działowe umożliwiają podział pomieszczeń i tworzenie nowych obszarów roboczych i magazynowych.

Mam projekt

Loading...