Zewnętrzna metalowa platforma konserwacyjna ułatwiająca konserwację zbiorników magazynowych

Platforma serwisowa

Odkryj nasze metalowe platformy konserwacyjne wykonane przy użyciu naszego rozwiązania Proplus LP 3. Modułowe i skalowalne, ich wymiary można dostosować do sprzętu, który trzeba konserwować lub serwisować.

Nasze platformy serwisowe mogą być również instalowane na jednym lub kilku poziomach, w zależności od wymaganej wysokości. Aby zapewnić najlepsze możliwe wsparcie dla Twojego projektu i spełnić wszystkie Twoje potrzeby, nasz techniczny dział sprzedaży i biuro projektowe mogą zaoferować Ci rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb, które są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi normami.

  • szyte na miarę Wykonane na miarę
  • fabrykacja-provost Produkcja Provost

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Informacje

Nasze rozwiązanie platformowe

Nasza platforma Proplus LP3 została zaprojektowana zgodnie z normami Eurocode 3 i posiada certyfikat CE. Jego w pełni modułowy system z możliwością rozbudowy jest możliwy dzięki śrubom i perforacji w odstępach co 50 mm i jest opatentowany.

Składa się on z 4 podstawowych elementów:

  • Kolumny, które przenoszą obciążenie;
  • Belki główne, przykręcone do kolumn;
  • Belki drugorzędne, przykręcone do belek głównych;
  • Pokrycie, które może być wykonane z drewna, kraty lub blachy.

Ośmiokątne perforacje w belkach umożliwiają również instalację systemów elektrycznych lub tryskaczowych wymaganych dla platformy konserwacyjnej.

Poręcze i schody

Aby ułatwić bezpieczny dostęp do platformy konserwacyjnej, oferujemy również rozwiązania obejmujące metalowe schody , poręcze, bramy, drzwi przejściowe, windy towarowe i zjeżdżalnie do paczek. Wszystkie nasze rozwiązania są zaprojektowane zgodnie z przepisami oraz różnymi obowiązującymi normami europejskimi.

Mam projekt

Loading...