Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zakupów online powyżej 4 000 PLN netto.

Regały wspornikowe na samochody i pojazdy

Do przechowywania samochodów Provost oferuje rozwiązanie wspornikowe odpowiednie dla wszystkich typów pojazdów. Przechowuj swoje nowe, używane, uszkodzone, zniszczone lub zepsute samochody ... dzięki naszemu specjalnie zaprojektowanemu systemowi przechowywania pojazdów.
Regał wspornikowy CANTIPRO jest idealny dla branży automotive, warsztatów naprawczych i mechanicznych, salonów sprzedaży, parkingów dla samochodów odholowanych, punktów skupu złomu.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Regały dłużycowe specjalnie zaprojektowane dla branży motoryzacyjnej

PROVOST jako producent rozwiązań do składowania i przechowywania, oferuje regały wspornikowe idealne do przechowywania uszkodzonych samochodów, wraków i złomowisk.
Regały wysięgnikowe doskonale sprawdzają się także w warsztatach naprawczych i mechanicznych czy salonach sprzedaży.
Zaleta zastosowania regałów wspornikowych jest bezpośredni dostęp do każdego pojazduoraz możliwość ich zdejmowania przy użyciu wózka podnośnikowego czołowego.>

Bezpiecznie składowanie pojazdów 

Regały wspornikowe pozwalają na bezpieczne składowanie od 3 do 8 pojazdów (osobowych lub ciężarowych). Dostępny w wielu długościach, i w 16 różnych typów kolumn dzięki temu dopasuje się do każdego typu towaru.
Regały wspornikowe CANTIPRO to pierwszy system regałów dłużycowych odznaczony przez instytucję Biura VERITAS certyfikatem zgodności z EUROKODEM.

Rozwiązanie na miarę : dostowujemy się do Twoich potrzeb

W zależności od potrzeb PROVOST zaproponuje indywidualne rozwiązanie dostosowane do przechowywania pojazdów.
Skontaktuj się z nami abyśmy mogli Ci zaoferowac rozwiązanie dopasowany do Twoich potrzeb.

Loading...