Wysoki poziom przechowywania opon na 2-poziomowym systemie regałów

Antresola magazynowa na regałach paletowych

Nasze rozwiązania w zakresie platform regałowych umożliwiają zwiększenie powierzchni magazynowej poprzez rozbudowę zainstalowanych regałów na kilku poziomach wysokości. Stosowane w wielu różnych sektorach działalności, takich jak przemysł i handel detaliczny, nasze platformy regałowe są zbudowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami.

Platformy regałowe oparte na korytarzach umożliwiają wykorzystanie pełnej wysokości budynku poprzez wybór wielopoziomowego składowania z podłogą wspartą na regałach.

 • fabrykacja-provost Produkcja Provost
 • szyte na miarę Rozwiązanie szyte na miarę

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Zagospodarowanie.

Informacje

Platformy magazynowe z korytarzami

W platformach z korytarzami komunikacyjnymi regały podpierają przechodzącą między nimi podłogę komunikacyjną. Rozwiązanie to zwiększa wysokość regału i jego pojemność magazynową, w pełni wykorzystując wysokość sufitu budynku.

Traffic-aisle-space+-for-catalogue-platform

Antresole magazynowe jednopoziomowe

Platformy jednopoziomowe zapewniają dodatkowy poziom nad regałami. Poziom ten można następnie przekształcić, aby utworzyć nowy obszar aktywności nad obszarem przechowywania, taki jak warsztat lub biura.

Platforma-level-space+-for-catalogue-RDC

Wyposażenie antresoli i standardy

Podłoga naszych platform regałowych może być wykonana z drewna, blachy lub kraty. Balustrady mogą być również dostosowane do danej działalności, a my możemy zaoferować rozwiązania balustrad dostosowane do magazynów logistycznych.

Szeroka gama wyposażenia i akcesoriów może zostać dodana do platformy regałowej w celu dostosowania jej do potrzeb, działalności i obowiązujących norm:

 • Instalacje elektryczne i tryskaczowe;
 • Instalacja środków dostępu, schodów, barier obrotowych i bram;
 • Instalacja wind towarowych lub zjeżdżalni do transportu towarów między różnymi poziomami;
 • Wyposażanie obszarów roboczych poprzez instalację ścianek działowych lub boksów.

Mam projekt

web_Provost_Cubyn_20200910_011@ACHphoto

Wskazówki i porady
Antoine Cox, przedstawiciel handlowy centrum agencyjnego Provost
"

"Możemy pomóc Ci wdrożyć rozwiązanie finansowe dostosowane do Twoich potrzeb magazynowych, niezależnie od tego, czy jesteś start-upem, czy bardziej zorganizowaną firmą doświadczającą wzrostu aktywności. Dzięki naszym partnerom możemy zapewnić rozwiązania w zakresie wynajmu na okresy od 13 do 72 miesięcy. Kolejną zaletą jest to, że płatności czynszu podlegające w 100% odliczeniu od podatku pozwalają zoptymalizować rachunek podatkowy.

"
Adam, ekspert Provost
Zaufali Nam
Provost-Roady-Villefranche-HDR-25
        Roady
Zwiększenie pojemności magazynowej bez budowania
Loading...