Składowanie drewna w magazynie na wysokich regałach wspornikowych

Regały wspornikowe do przechowywania drewna

Nasze regały wspornikowe do składowania drewna, mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków do składowania wszystkich rodzajów drewna, niezależnie od ich gęstości i obciążenia. Cantipro, nasze rozwiązanie regałów wspornikowych, jest również modułowe i może być rozbudowywane w miarę zmieniających się potrzeb magazynowych.

  • fabrykacja-provost Produkcja Provost
  • pod klucz Pod klucz
  • szyte na miarę Wykonane na miarę

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Składowanie drewna dzięki Cantipro

Wspornik jest ekonomicznym rozwiązaniem do składowania drewna. Dzięki udźwigowi ponad 1000 kg na ramię, idealnie nadaje się do przechowywania zarówno kłód, jak i drewna konstrukcyjnego. Można go również zbudować z wysokimi kolumnami, aby pomieścić więcej niż 7 poziomów, oszczędzając miejsce na podłodze.

W przypadku przechowywania na zewnątrz, nasze regały Cantipro mogą być wyposażone w zadaszenie chroniące przechowywane drewno i utrzymujące dobry poziom wilgotności, a także w boki i dno dla optymalnej ochrony drewna w złych warunkach pogodowych. Nasze samonośne regały wspornikowe są również opłacalnym rozwiązaniem przy budowie nowego budynku magazynowego.

Mam projekt

regał wspornikowy z surowego drewna

Modułowe rozwiązanie wspornikowe

Nasza konstrukcja Cantipro składa się z 4 podstawowych elementów, które ułatwiają modularyzację i modernizację instalacji w miarę upływu czasu:

  • Podstawa zapewnia stabilność regału dzięki podwójnemu zakotwieniu do podłoża i może być również używana jako poziom składowania podłogowego;
  • Kolumny są wykonane z 2 nitowanych razem sekcji ze stali ocynkowanej Sendzimira, dzięki czemu idealnie nadają się do przechowywania na zewnątrz. Ich poziomy można regulować w odstępach co 75 mm, co ułatwia ustawienie ramion odpowiednio do wysokości przechowywanych ładunków;
  • Ramiona, połączone z kolumnami za pomocą samoblokujących się klinów, można łatwo przesuwać na kolumnie i są one dostępne w 8 długościach od 400 do 2000 mm;
  • Ocynkowane stężenia rurowe są przymocowane do kolumn za pomocą niespawanych uchwytów, co ułatwia ich demontaż i ponowny montaż.

Mam projekt

Loading...