Regały paletowe rzędowe

Regały paletowe to podstawowe i najprostsze w zastosowaniu regały magazynowe. Dzięki swojej uniwersalnej i sztywnej konstrukcji  pozwalają na składowanie  towarów spaletyzowanych o bardzo dużej różnorodności oraz towarów niespaletyzowanych, dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu. Wszystkie nasze regały są projektowane i weryfikowane zgodnie z aktualnymi normami europejskimi.

Regały magazynowe

Provost oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich potrzeb związanych ze składowaniem ciężkich ładunków.
Aby pomóc Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie w zakresie regałów paletowych, przeczytaj nasz przewodnik do składowania ciężkich ładunków i do przechowania palet.

Regały paletowe rzędowe w branży przemysłowej

Regały paletowe rzędowe to najprostsze rozwiązanie do składowania towaru w branży przemysłowej. Ten typ regałów magazynowych wyróżnia się prostą konstrukcją, którą umożliwia składowanie zarówno towarów spaletyzowanych, jak i towarów niespaletyzowanych. Regały paletowe rzędowe to najtańszy paletowy system regałów magazynowych, który gwarantuje bezpośredni dostęp do składowanych produktów, ułatwiający kontrolę stanu magazynowego.


Regały paletowe wysokiego składowania

Podstawowym przeznaczeniem regałów paletowych wysokiego składowania (rzędowych) jest składowanie towarów na paletach. Provost Polska w zależności od rodzaju palet, a także ich parametrów oraz wagi, dobiera odpowiedni typ regałów oraz oferuje doadtkowe akcesoria. Regały te można także dostosować pod względem masy i rozmiaru magazynowanych towarów. Te zaś mogą być również składowane w układzie prostopadłym albo równoległym.


Szeroki wybór rozwiązań

PROVOST produkuje szeroką gamę rozwiązań paletowych, zgodnych z obowiązującymi normami i dostępnych w wielu rozmiarach: 16 długości słupków, 10 głębokości ram i 28 wysokości, co pozwala na instalacje na dużej wysokości i składowanie maksymalnie 18 ton przy pierwszym poziomie 1500 mm nad ziemią.
Oferujemy elementy o wysokości 3000 lub 4500 mm i szerokości 2700 lub 3300 mm, a także dobór akcesoriów: blacha obciążeniowa zgodna z normą EN15635, ochraniacze słupków itp.
- Długość 2700 mm jest przeznaczona do przechowywania 3 palet o szerokości 800 x 1100 mm głębokości na poziom
- Długość 3300 jest przeznaczona do składowania 3 palet o szerokości 1000 x 1100 mm głębokości na poziom

 

Prosta i solidna konstrukcja

Regał paletowy rzędowy składaja się z :
- Słup ramy regału
- Stężenie ramy regału
- Belka pozioma (trawersa)
Co istotne w regale rzędowym o standardowej konstrukcji to elementy nośne jednostki ładunkowej które muszą równomiernie opierać się na przedniej i tylnej belce nośnej (trawersach).

Loading...