Widok profilu dynamicznej pamięci masowej typu pushback

Regały paletowe push-back

Magazynowanie systemem pushback to rozwiązanie usprawniające przygotowywanie zamówień. Ten system magazynowania poprzez akumulację na wózkach mobilnych (jedna paleta na wózek mobilny) jest dostosowany do towarów o średniej rotacji, a nośnik pushback umożliwia magazynowanie LIFO (Last-in - First-out).

Oszczędność czasu podczas przygotowywania zamówień i zwiększenie pojemności magazynowej w porównaniu z konwencjonalnymi magazynami z korytarzami.

 • szyte na miarę Wykonane na miarę
 • fabrykacja-provost Produkcja Provost
 • oszczędność miejsca Zysk magazynowy

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Regały paletowe pushback - definicja

System magazynowania akumulacyjnego Pushback jest szczególnie innowacyjny w swojej metodzie załadunku. Podczas załadunku operator wózka widłowego umieszcza paletę przy wejściu do korytarza na ruchomej ramie przesuwającej się po metalowej szynie. Zasada ta umożliwia umieszczenie wszystkich palet na tym samym poziomie, z wyjątkiem ostatniej, na ramach do układania w stosy, które poruszają się poprzez popychanie po szynach. Palety są następnie opuszczane grawitacyjnie, co zapewnia większą wydajność.

Wózek widłowy nie wjeżdża do magazynu, co pozwala uniknąć upadku produktów na personel. Wymaga to jednak wózka z przechylnym masztem dla optymalnej obsługi palet.

odepchnięcie

Wózek PROVOST Pushback posiada również wskaźnik zapełnienia, dzięki czemu operatorzy mogą łatwo zlokalizować dostępne przedziały do deponowania palet. Korytarzy Pushback mogą pomieścić od 2 do 9 palet o głębokości do 1200 kg. Kilka referencji mogą być również przechowywanych z przodu, oferując dużą elastyczność w zarządzaniu zapasami.

System magazynowy Pushback nadaje się również do stosowania w chłodniach, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm działających w tym sektorze. Należy zauważyć, że regały Pushback mogą być również dostarczane z rolkami przelotowymi, co zapewnia jeszcze bardziej efektywne zarządzanie zapasami.

Mam projekt

Dynamiczne składowanie typu pushback - zalety

System dynamicznego składowania Pushback oferuje szereg korzyści dla firm, które chcą zoptymalizować zarządzanie zapasami. Umożliwia magazynowanie LIFO (ostatnie weszło - pierwsze wyszło), które jest odpowiednie dla towarów o średniej rotacji, znacznie skracając czas kompletacji zamówień.

Magazynowanie pushback zwiększa również pojemność magazynową w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami magazynowymi z korytarzami. Korytarzy Pushback mogą przechowywać od 2 do 9 palet na głębokość, efektywnie wykorzystując dostępną przestrzeń. System magazynowania Pushback jest znacznie bardziej elastyczny niż system magazynowania Drive-in, ponieważ może zarządzać kilkoma referencjami na lokalizację, upraszczając zarządzanie zapasami i ułatwiając dostęp do produktów. Provost może pomóc w instalacji tego rozwiązania. Zapytaj o wycenę!

Mam projekt

web_Provost_Charpentier_033@ACHphoto
        Szampan Charpentier
Wyposażenie magazynu nowego zakładu produkcji wina
Loading...