Regały wspornikowe

Jeżeli potrzebujesz regału, na którym można składować długie ładunki, listwy, profile metalowe czy drewno, z pewnością regały wspornikowe CANTIPRO spełniąTwoje oczekiwania.
Produkowane przez PROVOST regały wysięgnikowe składają się z kolumn i ramion. Prosta budowa regału wspornikowego doskonale sprawdza się jako system do składania towarów ciężkich i długich, takich jak drewno, belki, czy rury.
Regały na dłużyce służą również do przechowywania materiałów drewnopodobnych i metalowych różnego typu i długości, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla magazynów o dużej powierzchni składowania jak hale przemysłowe czy stocznie. 

Regały wspornikowe

Regały wysięgnikowe są dostępne w wersji jednostronnej i dwustronnej.
Regał Cantipro może zostać zamontowany wewnątrz magazynu i na zewnątrz w wersji ocynkowanej. Polecamy, aby w przypadku instalacji na zewnątrz dodatkowo zamontować zadeszenie, które ochroni towar przed warunkami atmosferycznymi. Provost Polska rekomenduje również zabezpieczenie towaru jak i przestrzeni wokół regału specjalnymi pasami. Regały wspornikowe spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, udokumentowane certyfikatem.

Regały dłużycowe : polska produkcja

System regałów wysięgnikowych CANTIPRO świetnie sprawdza się w przeróżnych sektorach przemysłu, takich jak : drzewny, elektryczny, metalurgiczny, szklarski, papierniczy, recyklingowy itp. Jest przeystosowany w szczególności do składowania produktów specjalnych np. belek, przewodów, płyt aluminiowych, zwojów lub kształtowaników. Stosowany w przemyśle papiernicznym system regałów wsięgnikowych pozwala, dzięki zastosowaniu wysięgników nachylonych odwrotnie, wykorzystać w 100% produkty poligraficzne składowane w zbiornikach, unikając tym samym najmniejszych nawet na etapie recyklingu cennych surowców. Zwoje papieru o regulowanej wysokości i o różnych średnicach, których waga może sięgać 1500 kg składowane są bez ubytku przestrzeni. W celu ochrony towarów przed wilgocią i zabrudzeniami zwoje nie są składowane na ziemi.

Regały wspornikowe do składowania samochodów

System regałów wspornikowych CANTIPRO świetnie nadaje się do składowania lub strzeżenia samochodów zajętych, powypadkowych oraz tch przeznaczonych do złomowania. Regały wspornikowe są stworzone dla branży samochodowej. W ramach tego systemu, dostosowanego do specyficznych warunków naszych odbiorców, proponujemy zestaw regałów wspornikowych pojedynczych lub podwójnych do składowania od 3 do 8 pojazdów (samochodów osobowych lub ciężarowych). Regały wspornikowena samochody od Provost Polska zapewniają bezpośredni dostęp do każdego pojazdu oraz zdejmowanie pojazdów przy użyciu wózka podnośnikowego czołowego.

Dostosowane rozwiązania

Provost Polska jako polski producent oferuje szeroką gamę produktów oraz rozwiązań najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Spełniając oczekiwania co do nośności regału wspornikowego oraz jego przeznaczenia, wszystkie jego parametry dobierane są indywidualnie. Aby jeszcze efektywniej odpowiadać na wszystkie oczekiwania naszych klientów, firma Provost Polska stworzyła własne biurio analiz i projektowania. Nasi doświadczeni inżynierowie i wyspecjalizowani technicy zajmują sie projektowaniem indywidualnych konstrukcji regału dłużycowego dla towarów specjalistycznych.

Loading...