Regały Prospace+ z przegrodami do przechowywania małych części mechanicznych

Lekkie regały przemysłowe Prospace+

Odkryj nasze lekkie regały Prospace+: ten skalowalny przemysłowy system magazynowy jest wyposażony w słupki bez perforacji z przodu, co zapewnia bardziej atrakcyjny wygląd. Jest również dostępny w szerokiej gamie rozmiarów, w kilku wersjach (malowanych lub ocynkowanych) oraz z półkami rurowymi lub blaszanymi.


Dzięki licznym akcesoriom i opcjom może być wykorzystywany w szerokim zakresie zastosowań: w warsztatach do przechowywania części lub niebezpiecznych produktów, w magazynach do kompletacji lub w administracji do przechowywania archiwów. Solidna stalowa konstrukcja wytrzymuje obciążenie do 250 kg na poziom.

 • solidny Solidny
 • modułowość Modułowość
 • łatwy montaż Łatwy montaż

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Struktura Prospace+

Regały Prospace+ są zbudowane w systemie, który można rozbudowywać. Jego 10-warstwowe stalowe słupki są formowane na zimno bez połączeń spawanych i perforowane od wewnątrz w odstępach co 40 mm. Wykończenie może być galwanizowane lub malowane.
Regały Prospace+ są również dostępne w szerokiej gamie rozmiarów:

 • 3 długości: 670, 970 i 1240 mm ;
 • 8 głębokości: od 300 do 1000 mm;
 • 17 wysokości: od 1800 do 5000 mm;

Nasz dział sprzedaży i biuro projektowe mogą również spełnić Twoje wymagania, oferując regały Prospace+ o określonych wymiarach, adaptacjach lub akcesoriach.

schemat przestrzeni rurowej

Regały w wersji rurowej

Wersja rurowa regału Prospace+ jest idealna do przechowywania pojemników, chemikaliów lub archiwów. Składa się z półek, na których można zamontować od 1 do 5 rur (w zależności od obciążenia i głębokości).

Półki rurowe można następnie wyposażyć w siatkę drucianą, blaszane lub drewniane pokrywy lub pojemniki retencyjne do przechowywania niebezpiecznych produktów. Nachylona półka ułatwia pobieranie towarów.

Lekkie regały rurowe Prospace+ można wyposażyć w szeroką gamę akcesoriów:

 • Drążek do zawieszania;
 • Siatkowe panele dolne i boczne;
 • Przegrody druciane;
 • Rozwiązania w zakresie oznakowania.

Regały w wersji ze stalowej blachy

Blaszana wersja lekkich regałów Prospace+ jest idealna do przechowywania części zamiennych, pudeł lub archiwów. Jego półki wykonane są z walcowanej na zimno blachy stalowej, dostępnej w wersji ocynkowanej, szarej RAL 7035 lub w dowolnym innym kolorze na zamówienie.

Regał Prospace+ w wersji z blachy stalowej można również dostosować za pomocą szeregu akcesoriów:

 • Przegrody druciane ;
 • Ocynkowane lub malowane przegrody z blachy stalowej;
 • Podstawa z blachy ocynkowanej lub malowanej;
 • Drzwi na zawiasach.

wykres arkusz-przestrzeń

Lekkie regały Prospace - zastosowania

Regały Prospace+ mają wiele zastosowań i mogą być używane do przechowywania wszelkiego rodzaju lekkich ładunków, tj. produktów, które można obsługiwać ręcznie. Można je zatem instalować zarówno w magazynach, jak i biurach, bibliotekach, archiwach, warsztatach, a nawet magazynach komercyjnych.
Nasi eksperci mogą również pomóc w określeniu optymalnej metody przechowywania w zależności od rodzaju przechowywanych towarów, częstotliwości rotacji produktów, układu pomieszczeń i rozwiązań w zakresie obsługi.

Mam projekt!

Zaufali Nam
web_PROVOST_Naturopera_20221123_006@ACHphoto
        Naturopera
Regał paletowy dla francuskiego producenta
web_PROVOST_Arthrex_20221207_032@ACHphoto
        Arthrex
Logistyka urządzeń medycznych
Loading...