Palety

Palety drewniane, plastikowe i metalowe są oferowane w wersji standardowej lub na zamówieniu. Odkryj naszą gamę palet metalowych, skrzyń paletowych i pojemników metalowych, aby bezpiecznie obsługiwać swoje produkty i zoptymalizować logistykę.
Provost oferuje również rozwiązania dostosowanych do potrzeb jak palety stalowe z nadstawkami, aby zorganizować przepływy logistyczne.
Palety firmy Provost spełniają europejski standardowy format, aby umożliwić obsługę i transport plastikowych pojemników, paczek, pudeł i towarów.
W przypadku potrzeby niestandardowej palety lub dużych ilościach zapytaj o wycenę. Nasi przedstawiciele będą w stanie jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Plastikowe i metalowe skrzynie paletowe dla logistyki i transportu towarów

Odkryj naszą ofertę skrzyń paletowych, pojemników plastikowych i metalowych do transportu i przechowywania produktów przemysłowych i rolno-spożywczych. Nasze skrzynie i kontenery przeznaczone do żywności są wytrzymałe i zaprojektowane do przenoszenia ładunków. Skrzynia paletowa występuje w kilku wersjach: plastikowa, metalowa, siatka druciana, blacha, otwarta, zamknięta, na nóżkach lub na kółkach itp.

 

Palety metalowe, palety z nadstawkami

Metalowe palety są zaprojektowane z myślą o stworzeniu tymczasowej wewnętrznej powierzchni magazynowej. Palety można wyposażyć w stalowe nadstawki, aby umożliwić układanie w stosy kilku poziomów palet.
Metalowe palety można podnosić za pomocą wózków widłowych i wózków paletowych.

 

Indywidualne projektowanie i produkcja palet pod konkretne ładunki

Masz konkretne produkty o określonych wymiarach ? Nasze biuro projektowe może zaprojektować i wyprodukować dla Ciebie niestandardowe palety. Niezależnie od branży i potrzeb, skontaktuj się z nami, abyśmy się zapoznali z Twoimi specyfikacjami.

 

Drewniane palety

Produkujemy palety drewniane, aby ułatwić obsługę, przechowywanie i pakowanie towarów w magazynach. Nasze palety są wytrzymałe dzięki pierwszorzędnemu drewna i można je łatwo podnieść za pomocą wózka widłowego, wózka paletowego ... Drewniana europaleta może przewozić i przechowywać do 1200 kg ładunku.

Loading...