Regały sklepowe

Profesjonalne regały półkowe o standardowych wymiarach lub produkowane na specjalne zamówienie pod wymiar  sklepu, magazynu czy hali. PROVOST proponuje regały sklepowe z półkami pełnymi lub typu gondola,  przystosowane do ekspozycji wszelkiego rodzaju towarów.

Regaly sklepowe

Rozwiązania dla sklepów i punktów sprzedaży

Przechowywanie odzieży i butów, opakowań, akcesoriów do ogrodu…to tylko nieliczne zastosowanie dla regałów sklepowych…Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami regałów półkowych i regałów lekkiego składowania, które staną się doskonałym wyposażeniem każdego sklepu czy magazynu.

Półki typu gondola oraz półki do asortymentu spożywczego

Półki typu gondola doskonale sprawdzą się do przechowywania takich produktów jak rolki materiału, dywany, doniczki, instrumenty, farby. Dzięki systemowi cash and carry ekspozycja towaru stanie się bardziej estetyczna i przyciągająca uwagę potencjalnych klientów.

Przechowywanie odzieży : regał przemysłowy PRORACK + dzięki zastosowaniu owalnego dźwigara stanie się magazynem dla ubrań wiszących na wieszakach, co znaczy, że składowanym ubraniom nie grozi pomięcie lub zdeformowanie.
Z naszego rozwiązania korzystaj najwięksi producenci i właściciele magazynów sklepowych z odzieżą.

Do prezentacji nie dużych przedmiotów luzem w koszach na półkach polecamy regał półkowy PROSPACE+. Bardzo dobrze sprawdzi się w hurtowych punktach sprzedaży.

Przechowywanie opon samochodowych na regale PRORACK+, ten typ regału magazynowego zalecany jest do salonów i warsztatów samochodowych.

Rozwiązania regałów sklepowych dla każdej branży

Niezależnie od sektora działalności czy branży (samochodowa, ogrodowa, hurtownie, galerie handlowe, domy towarowe, sklepy spożywcze) regały sklepowe firmy PROVOST są doskonałe do prezentacji, ekspozycji i przechowywania każdego rodzaju produktu.

Loading...