Ludzie prowadzący spotkanie w biurze zbudowanym ze ścianek działowych M85

Wyposażenie biurowe

Odkryj nasze rozwiązania w zakresie wyposażania biur dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oszczędzania miejsca w Twojej firmie. Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, czy dużą organizacją, rozumiemy znaczenie wydajnej, funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni roboczej dla produktywności i dobrego samopoczucia Twoich pracowników. Dlatego też oferujemy szereg indywidualnych rozwiązań spełniających określone potrzeby w zakresie projektowania biur.

Od projektu po instalację, nasze biuro projektowe i techniczny personel sprzedaży ściśle współpracują z Tobą, aby stworzyć indywidualne środowisko pracy, które odzwierciedla tożsamość Twojej firmy, jednocześnie maksymalizując dostępną przestrzeń.

  • oszczędność miejsca Oszczędność miejsca
  • personalizacja Możliwość personalizacji
  • eko Ekonomiczny

Zakupy online

Chcesz wygodnie kupować swoje produkty online?

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Informacje techniczne

Nasze rozwiązania szyte na miarę dla Twojego biura

Ścianki działowe M85

Nasze ścianki działowe M85 zostały zaprojektowane do tworzenia przestrzeni roboczych, salonów wystawowych, przestrzeni publicznych, biur i sal konferencyjnych. Funkcjonalne i estetyczne ścianki działowe M85 można dostosować do własnych potrzeb i ograniczeń. Szeroka gama wykończeń, kolorów i akcesoriów zapewnia swobodę twórczą, przy jednoczesnym poszanowaniu tożsamości wizualnej firmy:

  • Wybór pełnych, częściowo lub całkowicie przeszklonych ścianek działowych;
  • Szeroki wybór kolorów paneli, wykończeń aluminiowych i kolorów profili;
  • Pojedyncze drzwi drewniane z okulusem lub bez (okrągłe lub kwadratowe), z szerokim wyborem kolorów;
  • Pojedyncze lub podwójne drzwi przesuwne lub wahadłowe z aluminiowymi ramami w wersji częściowo lub całkowicie przeszklonej;
  • Drzwi wahadłowe z okrągłym okulusem, 1 lub 2 skrzydłami i wyborem 6 kolorów (biały, niebieski, żółty, zielony, czerwony lub szary).

Mam projekt

SLI_056_PROVOST-EXP-H_WEB

Przegrody biurowe stacjonarne i mobilne

W nowoczesnym środowisku pracy elastyczność jest niezbędna, aby dostosować się do potrzeb każdej firmy i stale zmieniających się praktyk pracy. Nasze przegrody biurowe na stałych nogach lub kółkach mogą być używane do definiowania nowych obszarów w pomieszczeniach bez zmiany ich objętości. Dostępne w wysokościach 1600 mm lub 1800 mm, a także w wersjach pełnych lub częściowo przeszklonych, można je łatwo przenosić i reorganizować w celu dostosowania do zmieniających się układów. Oferują elastyczne rozwiązanie dla skalowalnej przestrzeni roboczej.

Mam projekt

256001501-CLOISONNETTE

Meble biurowe i archiwalne

Odkryj wszystkie nasze rozwiązania do wyposażenia biur i nasze meble biurowe dostępne w sprzedaży online. Ergonomiczne krzesła i stoły pomagają zmniejszyć ból mięśni i poprawić postawę, a zielone ściany dodają odrobinę zieleni, która jest korzystna dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Szafy biurowe oferują praktyczne i atrakcyjne rozwiązania do przechowywania, zapewniając zorganizowaną przestrzeń roboczą. Wreszcie, nasze regały biurowe pozwolą na efektywną organizację archiwów przy jednoczesnym zminimalizowaniu przestrzeni magazynowej.

Mam projekt

Wskazówka Pana Pro
Bertrand Helle
"

"Spersonalizuj i swobodnie wyposaż swoje pomieszczenia socjalne i biurowe dzięki demontowalnym ściankom działowym Provost, które są idealne do optymalizacji i rozwoju przestrzeni roboczej zgodnie z Twoimi potrzebami. Provost oferuje szeroki wybór kolorów i aluminiowych wykończeń ścianek działowych (drzwi, wykładziny dywanowe lub płytki PCV). Te funkcjonalne ścianki działowe można również łączyć z naszą platformą PROPLUS LP3"

"
Łukasz, ekspert Provost
Loading...