Ścianki działowe Modul'Steel do warsztatów lub magazynów

Modułowa przegroda warsztatowa

Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z demontowalnych przegród warsztatowych i co sprawia, że nasze rozwiązanie jest tak wyjątkowe: szybki i łatwy montaż, Modul'Steel łączy w sobie prostotę, elastyczność użytkowania i wytrzymałość.

  • eko Ekonomiczny
  • łatwy montaż Łatwy montaż

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Zagospodarowanie.

Informacje

Przegroda warsztatowa - dlaczego warto ją wybrać ?

Twój warsztat lub magazyn prawdopodobnie ma różne obszary robocze: obszar przechowywania, obszar spotkań, obszar biurowy, obszar przerwy itp. Ruchome ścianki działowe do warsztatu pozwalają na wydzielenie i zorganizowanie tych różnych obszarów.

Niektóre czynności muszą być dostępne tylko dla upoważnionego personelu. Obszary te można zamknąć za pomocą ścianek działowych i zamykanych drzwi.

Wreszcie, instalacja demontowalnych ścianek działowych w warsztacie jest znacznie tańsza niż tworzenie prawdziwych ścian. Jest również bardziej elastyczny, ponieważ układ ścianek działowych można zmienić w dowolnym momencie bez większych prac. Dzięki temu przestrzeń może ewoluować wraz ze zmieniającymi się potrzebami.

Mam projekt

Modułowe ścianki działowe do warsztatów - cechy

Ścianka działowa MODUL' Steel ma stalową podstawę, słupki lakierowane w kolorze ciemnoszarym RAL 7016 i ramy lakierowane w kolorze jasnoszarym RAL 7035. Modułowe, nasze ścianki działowe można szybko zmontować i zdemontować. Są one dostępne w 3 wysokościach: 2400, 2200 i 2000 mm.

Ścianka działowa Modul'Steel gwarantuje również bezpieczeństwo instalacji:

  • Sztywność systemu dzięki stalowym słupkom;
  • Zakotwiczenie do podłoża dla większej stabilności;
  • Kołnierze łączące wewnątrz konstrukcji uniemożliwiają demontaż z zewnątrz;
  • Drzwi z zamkami na klucz. Panele wykończone płytą wiórową o grubości 12 mm z szarym wykończeniem po obu stronach i częściowo przeszklone przezroczystym pleksiglasem o grubości 3 lub 4 mm (w zależności od rozmiaru ramy).

Część częściowo przeszklona może być wykonana z poliwęglanu komorowego o grubości 6 mm (niewyraźne widzenie). Pojedyncze drzwi na zawiasach (tylko wysokość 2200 mm), wykończone w taki sam sposób jak moduły.

Mam projekt

Porady i wskazówki
Johann Vinchon
"

Solidną ściankę działową Modul+ można łatwo przyciąć, aby idealnie pasowała do pomieszczeń, zapewniając rozwiązanie do podziału, które w pełni wykorzystuje dostępną przestrzeń.

"
Jacek, ekspert Provost
Loading...