Regały wspornikowe do ręcznego składowania

Regały wysięgnikowe do ręcznego składowania towarów dłużycowych i rur. Towar można  przechowywać w pozycji poziomej lub pionowej, w zależności od potrzeb.
W wersji standardowej lub niestandardowej, dla każdego produktu PROVOST zaoferuje odpowiednie rozwiązanie.
Potrzebujesz spersonalizowane rozwiązania ? Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Regały wspornikowe: rozwiązanie dla długich ładunków

Nasze regały wspornikowe są idealnym rozwiązaniem do przechowywania długich ładunków. Rury, profile, pręty, deski lub belki ... Nasze wsporniki dostosują się do wszystkich rodzajów długich obciążeń. Dostępne w wersji pionowej i poziomej, nasze regały do ręcznego składowania są dostępne w wersji jedno- i dwustronnej i mogą wytrzymać do 200 kg ładunku na ramię.
W wersji jednostronnej wspornik jest zwykle umieszczany przy ścianie. Ilość oraz długość ramion nośnych zależą od potrzeb i przechowywanych produktów.
W wersji dwustronnej towary umieszczone na ramionach regału wspornikowego są dostępne z każdej strony za pomocą urządzeń manipulacyjnych.

 

Regał wspornikowy : rózne zastosowania

CANTIPRO® jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania materiałów budowlanych i składowania drewna lub do przechowywania rur i prętów. Wspornikowe regały odpowiadają magazynom logistycznymi i są również bardzo stosowane, na zewnątrz, w sklepach budowlanych. Regał wspornikowy umożliwia również efektywne przechowywanie bębni.

 

Przechowywania długich ładunków: potrzebujesz spersonalizowanego rozwiązania?

Regały przemysłowe CANTIPRO® posiadają opatentowaną konstrukcję i są dostępne w wielu długościach z 16 różnymi typami kolumn. Cała oferta posiada certyfikat Biura VERITAS w zakresie zgodności z obowiązującymi normami i przepisami obowiązującymi dla tego typu konstrukcji, w szczególności z europejskimi przepisami Eurokod 3.

Provost może zaoferować rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Nasi techniczni przedstawiciele handlowi pomogą w zaprojektowaniu wspornika dostosowanego do przechowywaniem długich ładunków.

Loading...