Przechowywanie części karoserii we wraku samochodu na przemysłowych regałach magazynowych Prorack+ z separatorami

Regał na części samochodowe

Odkryj zastosowania naszych regałów Prorack+ w sektorze motoryzacyjnym i do przechowywania wszelkiego rodzaju części samochodowych: szyb przednich, części mechanicznych, części karoserii itp. Odpowiedni zarówno dla sektora przemysłowego, jak i warsztatów samochodowych, regał Prorack+ i jego opcje spełnią wszystkie specyficzne potrzeby w zakresie przechowywania części.

Jego modułowa konstrukcja i drabiny o udźwigu 5 ton oznaczają, że może być używany do przechowywania części na półkach w magazynach lub do tworzenia wielopoziomowych platform magazynowych w celu maksymalnego wykorzystania pomieszczeń.

 • fabrykacja-provost Produkcja Provost
 • szyte na miarę Wykonane na miarę
 • solidny Solidny

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Zakupy online

Odkryj produkty z naszej gamy Składowanie.

Informacje

Regał magazynowy Prorack - specyficzne zastosowania

Regał magazynowy Prorack+ jest przeznaczony do przechowywania ciężkich ładunków, które mogą być obsługiwane ręcznie, a zatem może być używany do przechowywania wszystkich rodzajów części samochodowych. Jego modułowa konstrukcja i liczne opcje dostosowywania oznaczają, że można go również wykorzystać do spełnienia szerokiego zakresu specyficznych wymagań dotyczących przechowywania.

Regał na części samochodowe

Dzięki stalowej konstrukcji regał Prorack+ doskonale nadaje się do przechowywania szyb przednich zarówno w pojazdach ciężarowych, jak i lekkich. Jego solidna, modułowa konstrukcja może pomieścić szeroką gamę szyb przednich, zapewniając jednocześnie ich bezpieczeństwo i dostępność. Wybór różnych pokryć zapewnia optymalną ochronę przechowywanych części.

Mam projekt

P1060356

Regał do przechowywania opon

Regały Prorack+ to rozwiązanie do przechowywania opon w warsztatach samochodowych i centrach dystrybucji. Dzięki swojej modułowości i akcesoria, regał Prorack+ można skonfigurować tak, aby pomieścił szeroką gamę opon, zarówno do samochodów osobowych, ciężarowych, jak i innych pojazdów. Regulowane półki i akcesoria, takie jak przegrody i siatkowe zaślepki, zapewniają bezpieczne i łatwo dostępne przechowywanie opon na terenie zakładu.

Mam projekt

storage-tyres-in-height-radius-2-levels

Solidna, modułowa konstrukcja regału Prorack

Regały przemysłowe Prorack+ spełniają potrzeby w zakresie przechowywania w warsztatach, magazynach i fabrykach. Ocynkowana stalowa konstrukcja jest łatwa w montażu i demontażu, a jej nośność wynosi 5 ton na drabinę. Regulowane półki, które można przesuwać za pomocą systemu zatrzaskowego, umożliwiają optymalną organizację przestrzeni magazynowej. Dostępne są cztery rodzaje pokrycia, aby spełnić specyficzne wymagania każdego środowiska: panele drewniane Novopan, panele z drewna świerkowego, ocynkowane półki druciane i blaty z blachy stalowej.

PROVOST_CasseAuto_AthisMons_047@ACHphoto

Zgodność z normami europejskimi i zwiększone bezpieczeństwo

Prorack+ jest zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa i jakości, w tym z normą EN 15512 dla stałych stalowych systemów przechowywania. Rygorystyczne kontrole jakości gwarantują wytrzymałość i trwałość komponentów systemu, a akcesoria bezpieczeństwa, takie jak osłony drabin i obuwie ochronne, zwiększają bezpieczeństwo instalacji.

Dostosowywanie i akcesoria do niestandardowego przechowywania

Prorack+ oferuje szeroką gamę opcji i akcesoriów, aby zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni, chronić zapasy i personel oraz efektywnie organizować obszary przechowywania. Perforowane zakończenia, pełne i siatkowe przegrody, listwy zabezpieczające oraz poziome i pionowe przegrody z drutu lub blachy oznaczają, że system regałów można dostosować do konkretnych potrzeb każdej firmy z sektora motoryzacyjnego.

Prorack+: idealne rozwiązanie dla platform regałowych

Prorack+ może być również wykorzystywany do tworzenia platform regałowych, zwiększając powierzchnię magazynową poprzez rozciągnięcie regałów na kilka poziomów. Platformy te są wykorzystywane w różnych sektorach, w tym w przemyśle i handlu detalicznym, i są zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi normami.

Mam projekt

Wskazówki i porady
Florent Fievet
"

Opcje i akcesoria dostępne w regałach Prorack+ umożliwiają stworzenie przestrzeni magazynowej dostosowanej do ograniczeń przestrzennych i specyficznych wymagań każdej firmy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości

"
Paweł, ekspert Provost
Zaufali Nam
Provost-Roady-Villefranche-HDR-25
        Roady
Zwiększenie pojemności magazynowej bez budowania
Loading...