Regały wspornikowe zadaszone i obudowane CANTIPRO

Regały wspornikowe CANTIPRO to system przeznaczony do magazynowania produktów długich i wielogabarytowych, składowanych poziomo lub pionowo, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. 

Stosowany jako regał jednostronny lub dwustronny o wysokości sięgającej ponad 12 metrów i głębokości ponad 2 metrów.
Regały CANTIPRO do ładunków powyżej tony na wysięgnik lub podstawę, dostępne w różnyh wersjach ( długość i rodzaj kolumn), odpowiadają na zdecydowaną większość potrzeb przedsiębiorców magazynujących ładunki długie i/ lub ciężkie. 
 
Zadaszenie chroni przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych ( grad, śnieg, deszcz itd) oraz pozwala zoptymalizowane składowanie materiałów i palet na zewnątrz.
 
Produkt podlega działaniom normatywnym, zatwierdzonym przez niezależne organy odpowiedzialne za werfikację ( Bureau Veritas, Cetim) w zakresie norm europejskich Eurokod 3. 

  • Na miarę Na miarę
  • Made in Poland Made in Poland

PL_4109