Ścianki biurowe

Pomagają stworzyć funkcjonalną i ergonomiczną  przestrzeń do pracy. PROVOST oferuje ściany modułowe, doskonałe do tworzenia nowych pomieszczeń biurowych. Ścianki mogą by szkliwione lub częściowe przeszklone. Dostosowane do wielu typów pomieszczeń, tworzą atrakcyjne i estetyczne miejsce do pracy.

Ścianki biurowe : Votre projet sur mesure avec Provost

Provost pomoże w utworzeniu projektu według indywidualnych potrzeb.
Zapytaj o bezpłatną wycenę naszego eksperta, który specjalnie dla Ciebie stworzy profesjonalny projekt.

BEZPŁATNA WYCENA INDYWIDUALNA

Szykowane - Scianki biurowe

Ścianki biurowe pomagają stworzyć funkcjonalną i ergonomiczną przestrzeń do pracy. PROVOST Polska oferuje ściany modułowe, doskonałe do tworzenia nowych pomieszczeń biurowych. Ścianki do biur mogą by szkliwione lub częściowe przeszklone. Ścianki działowe biurowe to idelane rozwiązanie umożliwiające stworzenie komfortowych warunków pracy w każdej przestrzeni biurowej. Uniwersalny wzór i kolorystka sprawiaja ze pasują do każdego wnętrza. Wykorzystując biurowe ścianki działowe możemy stworzyć w szybki i prosty sposób oddzielne stanowiska pracy nawet na dużej powierzchni.

Proponowane przez naszą firmę systemy ścianek biurowych będą stanowiły uzupełnienie mebli biurowych. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu możliwości jakie dają ścianki działowe zaaranżujemy funkcjonalną przestrzeń w biurze z wydzielonymi stanowiskami pracy np. w działach call center, strefy spotkań oraz pracy cichej.